Інвестиції, Криптовалюти, Новини

SHIBA inu coin й Ілон Маск: вартість криптовалюти зросла на 400% за кілька днів.

08 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

З 4 жовтня вартість криптовалюти shiba inu coin почала різко зростати. Це може бути пов’язано з новим твітом Ілона Маска про його цуценя Флокі породи шіба-іну, пише Fast Company.

Після заборони криптовалютних транзакцій в Китаї та подальшого обвалу курсу монет цифрова валюта почала знову поступово зростати. Наприклад, Bitcoin підтягнувся до п’ятимісячного максимуму ($55,735.52). Але найбільше зріс курс мемної криптовалюти shiba inu coin. Усього за декілька днів, з 4 до 7 жовтня 2021 року її вартість зросла на понад 400%.

SHIBA inu coin й Ілон Маск: вартість криптовалюти зросла на 400% за кілька днів. - news, kryptovalyuta, investytsiyi

Як Ілон Маск знову вплинув на курс shiba inu coin?

4 жовтня Ілон Маск виклав фото свого нового собаки породи сіба-іну на ім’я Флокі. Це і призвело до такого стрибка у вартості однойменної криптовалюти. Подібне зростання було зафіксоване і раніше, коли Маск ділився у Twitter новинами про свого пса, наприклад, обраною для нього кличкою.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu