Інвестиції, Новини, Технології

Сервіс для заміток і спільної роботи Notion привернув $275 млн і збільшив оцінку в п’ять разів – до $10 млрд

11 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Notion Labs, розвиваюча сервіс для створення заміток і управління проєктами, привернула інвестиції від Coatue і Sequoia за участю Base10 Partners, пише Forbes. Інвестиції підуть на розвиток Notion.

Notion об’єднує в собі функції заміток, Google Docs, інструментів управління завданнями, таблиць та інших інструментів.

Дані по виручці Notion не розкриває. У квітні 2020 року сервіс залучив $50 млн при оцінці в $2 млрд. За словами операційного директора компанії Акшая Котарі, у них ще залишилися кошти від цього раунду – їх планують витратити на придбання інших сервісів.

До початку 2019 року кількість абонентів сервісу досягло 1 млн, а на тлі масового переходу на віддалену роботу через поширення коронавіруса аудиторія Notion збільшилася в чотири рази в квітні 2020 року. Зараз у сервісу більше 20 млн користувачів.

Підписка на сервіс коштує $8 або $20 в місяць для корпоративних користувачів і $4 – для фізосіб (в «професійній» версії »). Для особистого користування Notion безкоштовний.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu