Інвестиції, Космос, Новини, Технології

Оцінка SpaceX перевищила $100 млрд – CNBC

11 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

SpaceX уклала угоду з новими та існуючими інвесторами про продаж акцій на суму до $755 млн за ціною $560 за штуку, пише CNBC з посиланням на джерела, знайомі з угодою. Ще у лютому 2021 року інвестори оцінювали компанію в $74 млрд, писало видання.

Це збільшує оцінку компанії до $100,3 млрд. За словами джерел, компанія не залучала інвестиції, угода – це вторинний продаж існуючих акцій.

За даними CB Insights, SpaceX – друга за величиною оцінки приватна компанія в світі, яка поступається тільки китайській Bytedance ($140 млрд) і випереджає фінтех-компанію Stripe ($95 млрд).

У серпні 2020 року SpaceX залучила $1,9 млрд інвестицій – це найбільший раунд компанії з відомих. Тоді інвестори оцінили компанію в $46 млрд, говорили джерела Bloomberg. У лютому 2021 року CNBC повідомляло, що оцінка SpaceX зросла до $74 млрд.

У вересні SpaceX вперше запустила в космос цивільний екіпаж з чотирьох туристів. Також компанія розвиває супутникового оператора Starlink, у якого вже близько 1740 супутників і понад 100 тисяч користувачів в 14 країнах.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu