Інвестиції, Космос, Новини, Технології

В 2021 році інвестиції в космічні компанії перевищили рекордні $10 млрд

15 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Згідно зі звітом нью-йоркської венчурної компанії Space Capital, приватні інвестиції в космічні проєкти в III кварталі склали $3,9 млрд, а в 2021 році – $10,3 млрд. Це стало новим рекордом для щорічного інвестування в космічні компанії.

«Цей квартал встановлює новий рекорд зі щорічних інвестицій в інфраструктуру, перевершивши попередній показник в $9,8 млрд, встановлений в 2020 році», – сказав керуючий партнер Space Capital Чад Андерсон. У звіті Space Capital інвестиції діляться на три категорії технологій: інфраструктура, дистрибуція та застосування.

Під інфраструктурою розуміються самі космічні компанії, які, наприклад, будують супутники і ракети. На компанії, що стали публічними через SPAC, припала значна частина інвестицій, залучених в III кварталі. Серед них – Rocket Lab, Spire Global, BlackSky, Momentus і Redwire.

Дві найбільші угоди були укладені з космічною компанією ORBCOMM (її купили за $1,1 млрд) і компанією супутникового широкосмугового доступу в інтернет OneWeb, яка залучила $550 млн. У IV кварталі Space Capital очікує нових рекордів за обсягом інвестицій.

Венчурна компанія відстежує діяльність 1 654 компаній, які з 2012 року залучили $231,2 млрд.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu