Гроші, Країна, Новини

«ПриватБанк» обмежить кількість переказів на карту до 100 в місяць.

15 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

13 жовтня 2021 року «ПриватБанк» оголосив, що обмежує кількість переказів з карти на карту фізосіб до 100 в місяць. У банку запевняють, що більшість користувачів і так роблять менше переказів на місяць. А інтернет-магазинам, які приймають оплату на карту фізособи, радять відкривати карту ФОП.

  • За даними банку, щомісяця з карти на карту перекази в «Приват24» роблять понад 7 млн ​​користувачів. 99,7% користуються цією послугою для особистих цілей, і відправляють не більше 100 перекладів на місяць.
  • З жовтня 2021 року з метою фінмоніторингу банк змінює правила для p2p-переказів. Такі ліміти встановлюються на календарний місяць (з 1-го по 31-е число), як для переказів усередині України, так і для переказів за кордон.
  • Ліміти встановлюються такі:
    • для відправника: 100 переказів усередині України й 25 міжнародних.
    • для одержувача: 100 переказів усередині України й 30 міжнародних.

У банку відзначають, що якщо користувач збирає гроші на карту для благодійності або волонтерства, йому варто звернутися в службу підтримки банку. Для таких карт ліміт знімуть.

Інтернет-магазинам радять відкривати ФОП

Тим інтернет-магазинам (наприклад, людям, які торгують через Instagram й інші подібні майданчики), які використовували карти фізособи для розрахунків з клієнтами, в банку нагадують, що особистою карткою для цих цілей користуватися згідно із законом не можна. І рекомендують відкрити карту ФОП або особи, що займається незалежною професійною діяльністю.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu