Гроші, Інвестиції, Криптовалюти, Новини

Курс біткоїна вперше перевищив $65 тисяч в ході торгів

20 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Сьогодні, 20 жовтня, котирування біткоїна показали позитивну динаміку. Максимальна ціна за криптовалюту була у квітні 2021 року – $64,8 тис. Але сьогодні вона обновила власний історичний максимум.

Вперше в історії криптовалют ціна біткоїна перевалила за $67 тис. Капіталізація біткоїна – $1,2 трлн, а капіталізація всього криптовалютного ринку досягла $2,7 трлн, що більше, ніж в Apple і Microsoft.

На момент написання новини курс біткоїна трохи опустився до $65,8 тис.

Курс біткоїна вперше перевищив $65 тисяч в ході торгів - news, kryptovalyuta, investytsiyi, groshiКурс біткоїна почав швидко зростати ще у 2020 році. Тоді в грудні його ціна досягла $19 тис. А вже через місяць його ціна доросла до $40 тис. У лютому «биток» досяг $50 тис. У квітні біткоїн показав максимальну ціну, а вже через пару місяців обвалився у два рази. І тільки в серпні-вересні він почав потроху відновлюватися.

У березні вартість криптовалюти вперше перевищила позначку в $60 тисяч. У травні після відповіді Маска про можливий продаж криптоактивів Tesla і на тлі заборони компаніям Китаю управляти криптовалютою біткоїн впав нижче $45 тисяч.

15 жовтня біткоїн знову подолав позначку в $60 тисяч – це реакція на новину про створення першого фонду на базі біткоїн-ф’ючерсів, який буде торгуватися на біржі. 19 жовтня криптовалютний фонд вийшов на Нью-Йоркську біржу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu