Книги, Новини, Технології

Yakaboo запустив додаток з підпискою на електронні та аудіокниги за 100 грн в місяць

21 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Онлайн-магазин книг Yakaboo запустив мобільний додаток з електронними та аудіокнигами. Як наголошується на порталі додатку, в ньому вже є більше 20 000 книг в електронному форматі, а вартість передплати становить 99,99 гривень на місяць.

Крім підписки в додатку доступні всі раніше куплені книги

Yakaboo запустив додаток з підпискою на електронні та аудіокниги за 100 грн в місяць - tech, news, knygy

Щоб отримати доступ до куплених раніше книг (вони всі автоматично підв’язують до аккаунту користувача, через який купувалися) або оформити підписку, необхідно завантажити мобільний додаток Yakaboo з App Store або Google Play і авторизуватися за номером телефону.

«Yakaboo – це сучасний мобільний додаток з понад 20 000 електронних і аудіокниг. Тут є все: від теплої світової класики до сучасних трендових книг з бізнесу і саморозвитку. А ще це найбільша кількість україномовних книг в одному зручному додатку», – розповідають в компанії.

Вартість передплати становить 99,99 гривень на місяць, але додаток пропонує 7 днів безкоштовного «пробного» використання без обмеження контенту.

Крім персонального використання Yakaboo пропонує створити корпоративну бібліотеку і зібрати в ній тематичні книги для вашого бізнесу або співробітників. Корпоративна бібліотека зручна ще й тим, що дозволяє завантажити в добірку власні інформаційні та навчальні матеріали.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu