Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Український стартап SOC Prime отримав $11 млн інвестицій

20 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Український стартап SOC Prime, який створює платформу для захисту підприємств від кіберзагроз, отримав $11 млн інвестицій від фондів Streamlined Ventures і Rembrandt Venture Partners. Про це повідомляє видання TechCrunch.

Повідомляється, що стартап отримав інвестиції в рамках раунду А. Команда SOC Prime направить кошти на масштабування і прискорення впровадження свого продукту на ринок. Свою платформу стартап описує як “Spotify для кіберзагроз”. Вона дозволяє управляти інформаційною безпекою та запобігати кібератаки. В даний час на платформі реалізовано понад 130 000 виявлень.

Продукт об’єднує експертів з кібербезпеки в єдину спільноту. Компанія виплачує винагороду дослідникам безпеки кожного разу, коли використовується їх контент. У вересні 2021 року ці фірми заробляли в середньому $700, повідомляє TechCrunch. Відзначається, що кращі учасники програми заробляють понад $20 000 в рік.
SOC Prime планує подвоїти розмір інвестицій в короткостроковій перспективі, а також збільшити суму в п’яти разів протягом наступних 12 місяців.

“Наш ринок виявлення загроз підживлюється різними спільнотами мисливців за кіберзагрозами. Ми прагнемо розширити їх можливості, оскільки це сприяє своєчасному та ефективному виявленню. Це допомагає підприємствам застосовувати спільний підхід до захисту для більш ефективної боротьби з цифровими погрозами”- коментує Андрій Безверхий, засновник і генеральний директор SOC Prime.

В 2015 році SOC Prime заснували українці Андрій Безверхий, Олександр Бредіхін і Руслан Міхалов з метою допомогти організаціям впровадити базові методи безпеки і поліпшити видимість загроз в умовах глобальної нестачі талантів. Компанія зареєстрована в Бостоні.

За останні 12 місяців компанія збільшила свою базу передплатників преміум-класу на 50%. При цьому, щомісячний дохід виріс на 86%, а активна клієнтська база – на 85%. У жовтні 2021-го у SOC Prime понад 6000 організацій-клієнтів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu