Інвестиції, Новини, Стартапи

Стартап Deel залучив $425 млн, оцінка $5,5 млрд. У компанії є інвестори і розробники в Україні

20 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Стартап Deel, який створює платформу для найму і зарплатних виплат по всьому світу, закрив інвестиційний раунд розміром $425 млн, і довів свою загальну оцінку до більш ніж $5,5 млрд. Як відзначає Forbes.ua, в Україні знаходиться один з найбільших центрів розробки (після США та Ізраїлю) Deel, а також інвестори.

Про стартап Deel та інвестиції

Deel в 2019 році заснували випускники MIT: уродженець Франції, етнічний єврей Алекс Буазізі та китаянка Шу Вон. Компанія пропонує своїм клієнтам простий і швидкий спосіб наймати фахівців в 150 країнах не турбуючись про дотримання нормативних вимог, нарахування заробітної плати або управління персоналом.

Deel швидко досягла успіху: відразу після випуску з акселератора Y Combinator компанія залучила $4,5 млн при оцінці близько $15 млн від групи інвесторів на чолі з фондами Sarona Ventures, ESAS Ventures і AltaIR Capital.

З тих пір оцінка зросла більш ніж в 350 разів – до квітня 2021 Deel залучила понад $204 млн. Зльоту компанії сприяв і перехід на віддалену роботу і дефіцит кадрів в технологічній індустрії. За цей час її інвесторами стали венчурний фонд Anderseen Horowitzh, глава Uber Дара Хосровшахі та співзасновник Reddit Алексіс Оганян.

Новий раунд на $425 млн підняв оцінку компанії до $5,5 млрд, а стан засновників, в яких залишилося близько 27% компанії, перевищує $1 млрд.

Центр розробки та інвестори в Україні

За словами менеджера Deel по роботі з клієнтами в країнах Центральної та Східної Європи Мар’яна Тарнавського, українське представництво компанії працює близько року, налічує близько двох десятків інженерів і є одним з найбільших центрів розробки після США та Ізраїлю.

Також Deel дозволяє наймати українців іншим компаніям на своїй платформі. Тарифи при роботі з ФОП стартують від $50 в місяць. А підтримка штатного співробітника (яка можлива завдяки власній юрособі – ТОВ «Діл Юкрейн») – близько $500.

Українці є і серед інвесторів Deel. У квітні 2021 компанію вклав венчурний фонд Roosh, створений вихідцем з Reface Деном Дмитренко і раннім інвестором компанії Сергієм Токарєвим. З тих пір його інвестиція зросла майже в чотири рази. Як передає Forbes, фонд не розкриває розміру інвестицій, але вказує, що це «значний для нас чек».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu