Новини, Технології, Топ

Рейтинг Interbrand: Sephora увійшла в список 100 найдорожчих компаній, а технобренди зберігають лідируючі позиції

22 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Консалтингова компанія Interbrand представила щорічний рейтинг 100 найдорожчих брендів світу. Лідери списку – Apple, Amazon, Microsoft – зберегли свої позиції, а косметичний бренд Sephora вперше з’явився в рейтингу і розташувався на 100 сходинці.

Рейтинг Interbrand: Sephora увійшла в список 100 найдорожчих компаній, а технобренди зберігають лідируючі позиції - home-top, tech, news

У топ-10 рейтингу Interbrand увійшли:

  • Apple, зростання на 26%, до $408,3 млрд;
  • Amazon, + 24%, до $249,3 млрд;
  • Microsoft, + 27%, до $210,2 млрд;
  • Google, $196,8 млрд;
  • Samsung, $74, 6 млрд;
  • Coca-Cola, $57,4 млрд;
  • Toyota, $54,1 млрд;
  • Mercedes, $50,8 млрд;
  • McDonald’s, $45,8 млрд;
  • Disney, $44,1 млрд.

Загальна вартість всіх брендів, представлених в рейтингу, становить $2,3 трлн. У порівнянні з минулим роком, цей показник зріс на 15%. На трійку провідних брендів – Apple, Amazon, Microsoft – припадає третина цієї суми, пише Interbrand.com.

Найбільш швидкозростаючим виявився виробник електромобілів Tesla. Він піднявся в рейтингу з 40-го на 14-е місце, а його вартість підскочила на 184%, склавши $36,3 млрд. Велике зростання також продемонстрували Salesforce.com, що піднявся на 20 позицій, до 38-го місця, і PayPal – зростання на 18 позицій, до 42-го місця.

Sephora – єдиний новий учасник рейтингу в 2021 році. Вартість бренду оцінюється в $4,6 млрд. Таким чином, LVMH Group, в яку входить Sephora, виявилася власником відразу п’яти брендів, що входять в рейтинг, – це Sephora, Louis Vuitton, Dior, Tiffany і Hennessy.

Технології – найдинамічніший сектор, в якому вартість бренду змінюється в середньому на 23% в річному численні. Це також найцінніший сектор за середньою вартістю марки – за ним слідують напої та спортивні товари, підсумувало видання.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu