Бізнес, Інвестиції, Новини, Технології

Освітня платформа Udemy запланувала вийти на біржу з оцінкою в $4 млрд

22 Жовтня, 2021

EdTech-платформа Udemy оголосила ціновий діапазон акцій перед майбутнім IPO. Вони будуть торгуватися по ціні від $27 до $29 за штуку. Таким чином, оцінка компанії може скласти близько $4 млрд, пише TechCrunch.

В ході IPO Udemy збирається продати 14,5 млн акцій, ще майже 2,2 млн цінних паперів зарезервовані для андеррайтерів. При продажу акцій за $27 оцінка компанії досягне $3,77 млрд, при продажу акцій за $29 – $4,05 млрд.

Освітня платформа Udemy запланувала вийти на біржу з оцінкою в $4 млрд - tech, news, investytsiyi, businessОсвітня платформа Udemy запланувала вийти на біржу з оцінкою в $4 млрд - tech, news, investytsiyi, business

Компанія подала заявку проведення IPO на початку жовтня. Акції Udemy будуть торгуватися на біржі NASDAQ під тікером UDMY.

Udemy – освітня онлайн-платформа, на якій приватні особи, компанії та уряд можуть пройти онлайн-курси з програмування, аналізу даних, фотографії, розвитку лідерських якостей, організації командної роботи та інших дисциплін. Вона пропонує близько 183 тис. курсів на 75 мовах більш ніж в 180 країнах. У листопаді 2020 року оцінка компанії становила $3,3 млрд.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu