Новини, Технології

Adobe представила веб-версії Photoshop та Illustrator з можливістю спільної роботи без передплати

28 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

На конференції Adobe MAX 2021 Adobe представила веб-версії програм Photoshop та Illustrator, в яких користувачі зможуть переглядати та коментувати роботи навіть без підписки. Як зазначається у блозі компанії, веб-версії також дозволяють вносити незначні зміни та швидко редагувати файли без необхідності запускати повні програми.

Веб Photoshop вже у відкритій беті, а для доступу до Illustrator потрібно реєструватися на тестування

Крім основних інструментів для спільної роботи, таких як коментарі, виділення зон тощо, Adobe дозволяє використовувати деякі основні інструменти редагування без необхідності запускати програми Illustrator або Photoshop. До таких інструментів відносяться незначна корекція кольору прості шари, інструменти виділення, маски, та інше.

Але головна мета веб-версій — це спільна робота із співавторами чи замовниками, які можуть швидко переглядати роботу та вносити коментарі. Ці коментарі будуть відображатися як у браузерному режимі перегляду, так і у програмах, не відволікаючи автора від роботи.

«В Adobe наша місія – сприяти творчості всіх. І в міру того, як творчість адаптується до цих змін, дуже важливо, щоб ми полегшили людям створення та спільну роботу зі своїми співробітниками та зацікавленими сторонами, незалежно від того, як вони хочуть працювати», — заявили в Adobe.

Photoshop з базовими можливостями редагування вже доступний як загальнодоступна бета-версія. Щоб отримати доступ до неї, натисніть кнопку «Відкрити у Photoshop у веб-бета-версії» у заголовку під час перегляду файлу Photoshop. Illustrator в даний час доступний лише у закритій бета-версії. Але ви можете запросити доступ тут.

Creative Cloud Spaces об’єднує усі проєкти команди

Adobe представила веб-версії Photoshop та Illustrator з можливістю спільної роботи без передплати - tech, news

Зображення: Adobe

Окрім запуску веб-версії програм для редагування, Adobe також спростила спільну роботу користувачів з хмарним сервісом Creative Cloud, створивши Creative Cloud Spaces, на якій команди можуть зібрати спільні проєкти.

“Ви можете уявити собі простір як загальне цифрове місце для вашої команди, де вся ваша творча робота і ресурси знаходяться в одному централізованому місці, доступному для всіх, хто працює над цим проєктом”, – пояснюють в Adobe.

Creative Cloud Spaces доступні у веб-додатку Creative Cloud та інтегровані прямо в деякі з ваших улюблених програм Creative Cloud, включаючи Fresco, Illustrator, Photoshop та XD, для комп’ютерів, планшетів та мобільних пристроїв.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu