Країна, Лайфхак, Новини

Як додати covid-сертифікат у Apple Wallet

28 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Користувачі iPhone отримали можливість додати в смартфон сертифікат про проходження вакцинації. Про це повідомляється на сайті Apple.

Нова можливість з’явилася у вбудованому додатку «Здоров’я». Через сервіс можна додати електронні копії сертифікату отримання вакцини з QR-кодом, зазначенням дати отримання доз, ім’ям пацієнта. За словами представників Apple, в телефон можна додати сертифікати про проходження вакцинації практично від будь-яких хвороб, в тому числі, COVID-19.

В описі нової функції уточнюються обмеження. Додати сертифікат можуть тільки користувачі, медичні організації яких підтримують специфікації SMART Health Cards. За допомогою даної технології можна надати доступ до персональних даних медичним службам, авіакомпаніям, організаторам проведення масових заходів та іншим сторонам. Сертифікат додається у віртуальний гаманець Apple Wallet.

Описана функція доступна в бета-версії iOS 15.1. Публічна версія операційної системи з’явиться на смартфонах користувачів в найближчі тижні.

Як COVID-сертифікат додати в мобільний гаманець та використовувати офлайн

Чеська компанія YOUR PASS, яка розробляє комплексні рішення у галузі цифрових гаманців, запустила можливість додавання COVID-сертифікатів. Послугою можуть користуватися й українці. Розповідаємо, як додати сертифікат вакцинації в мобільний гаманець та у чому переваги YOUR PASS.

Як це працює

Сервіс підтримує сертифікати ЄС Covid (також звані «Цифровими зеленими сертифікатами»), запущені в Євросоюзі влітку 2021 року. Таким чином, громадяни України можуть додати до YOUR PASS документ про вакцинацію, згенерований додатком «Дія».

  • У користувачів iOS сертифікат, оцифрований за допомогою YOUR PASS, з’явиться у Wallet, який встановлено на всіх пристроях Apple.
  • Для користувачів Android компанія розробила безкоштовну програму YourWallet, альтернативу Apple Wallet. Його потрібно завантажити з Google Play.

Для того, щоб додати COVID-сертифікат у YOUR PASS:

  • перейдіть на сайт компанії за допомогою браузера на комп’ютері чи мобільному пристрої;
  • натисніть ‘Create yours’;
  • прийміть умови політики конфіденційності;
  • проскануйте QR-код COVID-сертифіката з «Дія» або завантажте скріншот із QR-кодом у форматі PDF, JPG або PNG.
  • Після сканування додайте COVID-сертифікат в мобільний гаманець.
Як додати covid-сертифікат у Apple Wallet - news, lajfhak, country

Зображення: AIN.UA

Примітно, що згенеровані в YOUR PASS, сертифікати відображаються тією ж мовою, якою працює мобільний пристрій. Якщо ви бажаєте змінити мову документа, необхідно змінити мову системи у налаштуваннях телефону.

Примітка: Ви можете заскрінити свій сертифікат з Дії на телефоні, та передати його на комп’ютер, а потім просто зісканувати QR-код з ноутбка чи комп’ютера.

Чому це важливо

  • В Україні COVID-сертифікати можна згенерувати у «Дія». І хоча це все також працює без інтернету, у разі перевстановлення програми, документ необхідно генерувати заново. Без доступу до мережі в аеропорту або країнах, де дійсний сертифікат вакцинації, цього зробити не вдасться.
  • Крім цього, «Дія» може оновлювати систему, через що користувачі мають труднощі з доступом до документів.
  • COVID-сертифікат, заздалегідь доданий через YOUR PASS в мобільний гаманець, буде дійсний офлайн, незалежно від того, авторизовано людину в «Дія» чи ні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu