Гроші, Інвестиції, Новини, Стартапи

Український стартап Let’s Enhance отримав $3 млн інвестицій

28 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Український Let’s Enhance залучив $3 млн. інвестицій. Стартап розробляє платформу обробки зображень за допомогою нейромереж – Claid. Лід-інвестором виступила венчурна компанія Chamaeleon із Кремнієвої долини. Про це пише AIN.UA, ділимося найцікавішим. 

Деталі фінансування

Крім Chamaeleon, стартап Let’s Enhance проінвестували Марго Георгіадіс, Hype Ventures, Acrobator. Фандрейзинг відбувся онлайн.

Залучені кошти підуть на розвиток Claid – автоматизованої end-to-end-платформи для обробки зображень за допомогою AI. Інвестиції вкладуть у розробку додаткових функцій модерації контенту, збільшення команди інженерів та відділу продажів.

«Наша мета – допомогти бізнесу ефективно створювати та використовувати візуальний контент за допомогою AI нового покоління”, – коментує Софія Швець, CEO та співзасновник Let’s Enhance.

Let’s Enhance запустили у 2021 році як B2B технологію для електронної комерції та маркетплейсів в індустріях нерухомості, мандрівників та foodtech, що працюють з великими обсягами візуального контенту.

Український стартап Let's Enhance отримав $3 млн інвестицій - startups, news, investytsiyi, groshi

Зображення у матеріалі: Let’s Enhance

Компанії інтегрують Claid через API, задають потрібні параметри зображень і нейромережі редагують фото крок за кроком: покращують їхню якість і чіткість, коригують колір і тон, видаляють фон і стискають до заданих параметрів. Як відзначають в Let’s Enhance, платформа дозволяє користувачам економити до 90% часу – Claid працює в 10 разів швидше, ніж традиційні редактори.

Що таке Let’s Enhance

Let’s Enhance – український стартап, заснований в 2018 році Владиславом Пранскевичусом, Софією Швець та Олександром Савсуненком (через деякий час він пішов в інший проєкт). У команди є R&D-офіси у Києві, Сан-Франциско та Центральній Європі.

Український стартап Let's Enhance отримав $3 млн інвестицій - startups, news, investytsiyi, groshi

Засновники Let’s Enhance

В 2018 році Let’s Enhance потрапила до європейського підрозділу знаменитого американського акселератора Techstars, розташованого у Великій Британії. Того ж року у стартап вклалася інвестиційна компанія Digital Future.

За останній рік команда зросла утричі, а річний дохід перевищив $1 млн. Серед клієнтів Let’s Enhance – Mixtiles, Pollinate, Vente-privee.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu