Країна, Новини, Технології

В Києві запустили 5G Lab – можна протестувати технології 5G

02 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

28 жовтня 2021 року на території інноваційного парку UNIT.City відкрилася 5G Lab – тестова зона технології 5G. Над її створенням спільно працювали Мінцфіри, Vodafone Україна, Huawei Ukraine та UNIT.City. У лабораторії буде представлено кейси успішного використання 5G за кордоном. Свої розробки вже презентували компанії GlobalLogic та Sensorama. Про це пише AIN.UA, ділимося найцікавішим.


5G Lab буде корисна компаніям, які мають відповідні розробки.Наприклад, інженери GlobalLogic представили систему обміну сигналами між автомобілями та дорожніми інфраструктури з використанням технології 5G. Головна ідея розробки – автоматично виявляти небезпеку на дорозі та повідомляти про неї швидше, ніж із 4G. Якщо у вас телефон з 5G і ви хочете перевірити, як швидко зможете завантажити фільм, йти в 5G Lab не варто.

5G Lab відкрита з вівторка по суботу з 11:00 до 19:00. Потрапити туди та скористатися технологією можуть як резиденти UNIT.City, так і всі охочі. Для цього потрібно зареєструватися тут.

У перспективі 5G Lab також використовуватиметься для проведення лекцій, вебінарів та інших освітніх заходів.
Це не перший схожий проєкт в Україні. У червні 2021 року компанія Ericsson відкрила у Києві 5G-демоцентр. Щоправда, його можуть відвідувати лише представникам телеком-компаній, мобільних операторів та стартапів, які виготовляють продукти, пов’язані з мобільним зв’язком.

У масштабі України впровадження технології 5G відбудеться нескоро – у серпні 2021 року Кабінет Міністрів переніс запуск. Тендер на видачу ліцензій на користування радіочастотами планують провести у лютому 2022 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu