Країна, Новини, Пресрелізи, Спільнота

Як за 3 дні локдауну змінився Київ – дослідження сайту для пошуку роботи LC Work

04 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

З 1 листопада минуло всього 3 дні, але кияни вже повною мірою відчули всі “принади” життя в локдауні.

За наявності жовтого або зеленого сертифікату, документу, що підтверджує перенесену хворобу або негативного тесту – ви точно зможете відчути плюси локдауну повною мірою.

Як за 3 дні локдауну змінився Київ – дослідження сайту для пошуку роботи LC Work - community, press-release, news, country

  1. У метро можна їхати сидячи навіть у годину пік – як усі ми знаємо – користування громадським транспортом можливе лише за наявності вищезгаданих документів, і як виявилося, вони є не в такої вже великої кількості жителів міста – тому в транспорті тепер можна “дихати на повні груди” і не притискати водночас тих, хто стоїть поруч.
  2. Вам точно не доведеться бронювати столик – якщо, звісно, ваш улюблений заклад продовжить працювати, адже кількість відвідувачів у ресторанчиках столиці знизилася на 50, а за деякими даними на всі 60%, через що деякі заклади просто закриваються на карантин, щоб ще сильніше не йти у збитки.
  3. Мрії збуваються – дистанційка триває – після перших локдаунів за проведеними нами опитуваннями понад 50% співробітників не хотіли повертатися до колись звичного режиму оффлайн. Та їхнє бажання збувається, адже компанії із налагодженою системою дистанційної роботи навряд чи будуть ганяти своїх співробітників у офіс, особливо якщо ті ще не встигли вакцинуватися.

Як за 3 дні локдауну змінився Київ – дослідження сайту для пошуку роботи LC Work - community, press-release, news, country

І на завершення, остання іронічна перевага для всіх автолюбителів.

  1. Завжди хотіли частіше подорожувати авто – тепер звичайна дорога до роботи за тривалістю нічим не відрізняється від невеликої подорожі: 120% – такий наразі рівень завантаженості доріг, тому можемо сказати абсолютно точно – за кермом своєї ластівки ви точно не нудьгуватимете довго.

Взагалі не можна сказати, що перші дні локдауну з усіх боків прекрасні, але ми сподіватимемося, що такі обмеження дадуть свої плоди, і ми з вами заживемо ще краще, ніж будь-коли.

Ну, а якщо ви раптом вирішите змінити своє місце роботи – LC Work із задоволенням допоможе вам із цим.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu