Новини, Пресрелізи, Розробникам, Студенту, Технології

Intellias запускає IT-школу IntelliStart. Перший курс стартує 23 листопада

08 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Українська IT-компанія Intellias запустила свій освітній проєкт – IntelliStart. Це безкоштовна школа для студентів останніх курсів та випускників університетів із технічною спеціальністю, які хочуть розпочати кар’єру в IT або посилити свої знання у сфері. Навчання проходитиме за чотирма напрямками: Front-end, Java, DevOps, Software Testing.

Перший курс під назвою Front-end (React) розпочнеться вже 23 листопада

  • У рамках програми, яка триватиме 14 тижнів і проходитиме онлайн, студенти зможуть освоїти основи веброзробки (HTML, CSS, JavaScript), взяти участь у тренінгах з React, Git, Routing, Redux, Testing та SDLC.
  • Викладачі нової школи IntelliStart – це спеціалісти компанії Intellias. Програма складена таким чином, що 70% займає практична робота, 20% – спільне навчання та 10% – теорія. У процесі навчання також приділятимуть увагу розвитку soft skills.

Як стати учасником курсу

  • Щоб розпочати навчання Front-end (React) у школі IntelliStart, потрібно залишити заявку на сайті школи до 18 листопада о 18:00.
  • У Intellias зазначають, що в процесі відбору звертатимуть увагу на наявність базового розуміння HTML, CSS у апліканта, досвіду роботи з JavaScript та знання англійської на рівні не нижче Intermediate+.
  • Студенти, які успішно пройшли навчання, потраплять до Intellias на тримісячну оплачувану інтернатуру.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu