Кар'єра, Новини, Поради, Технології

Дев’ять негласних правил залучення клієнтів на біржах фрілансу

09 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

UpWork – дуже конкурентне середовище для фрілансерів. Проте шанси знайти роботу великі. В 2020 році виконавці отримали понад $2,5 млрд. від понад 145 млн. індивідуальних замовників і компаній. З 2015 року клієнтська база платформи зростає на 15% щорічно.

Щоб отримати замовлення, важливо розуміти, як клієнти обирають виконавців. Ось дев’ять прийомів, які допоможуть виділитися серед сотень інших бажаючих.

Встановіть фотографію у свій профіль

Починаючи розмову з іншою людиною, насамперед ми дивимося їй у вічі — це закладено у нас природою. Мозок несвідомо починає аналізувати вираз обличчя співрозмовника і протягом кількох мілісекунд вирішує, чи варто йому довіряти.

Тому, перш ніж приступити до вивчення вашого профілю та портфоліо, клієнт зверне увагу на фотографію – вона має виглядати доброзичливо та професійно. Не варто використовувати фото в поганій якості та ті, на яких ви виглядаєте схвильовано та напружено.

Не захоплюйтесь копіюванням

Часто в супровідних листах фрілансери повністю повторюють опис завдання. Наприклад, «Шукаємо дизайнера, який зробить яскраву брошуру для B2C-технічного продукту для 5-6-річних дітей» → «Я можу зробити яскраву брошуру для B2C-технічного продукту для 5-6-річних дітей».

Це популярний маркетинговий трюк, який психологи називають відбитком. З його допомогою фрілансери сподіваються здобути довіру клієнта, проте використовувати його потрібно дуже обережно. Достатньо повторити лише 1-3 ключові слова — це покаже, що ви прочитали опис.

Ставте ваші запитання

Розпитайте клієнта про поставлене завдання — це один із найкращих способів привернути увагу. Такий підхід показує, що ви дійсно зацікавлені в роботі та демонструє ваш спосіб мислення.

Наприклад, якщо ви маєте зробити дизайн продукту, можна поставити такі питання.

  • “Які матеріали ви плануєте використовувати для виготовлення продукту?”.
  • «Чи готові ви вкластися в лиття під тиском?».
  • “З яким клієнтами ви співпрацюєте?”.

Відповідні запитання переконають клієнта у вашому професіоналізмі.

Попрацюйте над портфоліо

Після того, як клієнт прочитає ваш супровідний лист, він, швидше за все, звернеться до портфоліо. На UpWork можна з легкістю переглянути попередні роботи виконавця. Однак велика ймовірність того, що він зверне увагу лише на перші 3-5 проєктів.

Перші роботи найважливіші — вони остаточно підтверджують, що ви маєте необхідні навички. Тому ретельно підготуйте їх. Відформатуйте віньєтку кожного проєкту та використовуйте простий та візуально привабливий дизайн. Жодних друкарських помилок, неузгоджених елементів і перевантажених макетів.

Пропонуйте поради

Дайте пару безкоштовних порад. У психології це називається “правилом взаємного обміну”. Якщо ви допомагаєте клієнтам, вони з більшою ймовірністю відплатять вам тим самим (наймуть вас). Іншими словами: спочатку давайте, а потім питайте.

Наприклад, якщо клієнту потрібен дизайн брошури, можна підказати йому, які кольори використовувати та як організувати макет. Не варто одразу докладно і в деталях розповідати, на яких умовах ви працюєте — спочатку доведіть, що здатні впоратися із завданням.

Не поспішайте виконувати роботу

Бувають і обернені ситуації. Деякі фрілансери дають занадто багато порад і намагаються виконати роботу ще до того, як їх наймуть. Здається, що мрія клієнта здійснилася: роботу завершено, а він не витратив жодної копійки.

Насправді це не так. Ситуація досить незграбна і ставить під сумнів професіоналізм виконавця. Невже він так відчайдушно хоче отримати роботу? Можливо, його навички не такі гарні, як він стверджує.

Основа «правила взаємного обміну» у тому, щоб дати лише кілька порад. Не висувайте десятки ідей у ​​супровідному листі та не надсилайте нариси проєктів, доки вас не призначать виконавцем.

Спілкуйтесь на одній платформі

Такі сервіси, як Upwork, допомагають замовникам організувати процес найму та відстежувати кожне замовлення. Тому краще спілкуватися лише на одній платформі. Однак деякі фрілансери не замислюються про це: вони починають дзвонити, надсилати електронні листи або навіть особисті повідомлення на LinkedIn. Це здається нав’язливим та знижує шанси отримати роботу.

Слідкуйте за своїм рейтингом

UpWork дозволяє легко відсортувати фрілансерів за рейтингом успіху. Проблема лише в тому, що ті, чий рейтинг нижчий за 90%, швидше за все, не отримають роботу — на платформі надто багато виконавців із вищими показниками.

Крім того, багато клієнтів з більшою ймовірністю наймуть новачка — так званий «висхідний талант», ніж того, хто має низький рейтинг. Тому намагайтеся підтримувати показник вище 90% або створити новий профіль.

Будьте відкриті та ввічливі

Більшість заявок на UpWork відхиляються. Одна з ймовірних причин – ваші навички не підходять для будь-якого завдання. Це велике розчарування для тих, хто дуже хотів отримати роботу або потребував її. Дехто починає скаржитися і остаточно розриває стосунки з клієнтом.

Але навіть якщо вам відмовили, це не означає, що ваше спілкування закінчилося назавжди. Можливо, той же замовник збереже ваше портфоліо в закладках і запропонує вам наступне завдання. Тому будьте ввічливими і покажіть свою готовність до співпраці в майбутньому.

Бонус: дотримуйтесь правила «10 із 100 краще, ніж 1 із 1000»

З роками клієнти набувають все більше досвіду взаємодії з виконавцями. Шанси, що виберуть саме вас, невеликі, якщо ви просто захоплюєтеся спамом.

Якщо ви відправите стандартну заявку 1000 замовників, один з них, ймовірно, запропонує вам роботу. Але замість цього ви можете скласти індивідуальні та продумані листи з відмінним портфоліо для 100 клієнтів та отримати 10 замовлень.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu