Новини, Технології

Microsoft підключився до гонки створення метавсесвітів

08 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія-виробник програмного забезпечення Microsoft розпочала будівництво свого метавсесвіту. Інформація про це з’явилась на офіційному сайті організації. Перші інструменти для взаємодії з віртуальною реальністю з’являться на платформі 2022 року. 

У рамках ініціативи розробники планують включити у свою корпоративну платформу Microsoft Teams інструмент формування віртуальної реальності Mesh. Ініціатива стала частиною проєкту виробника, спрямованого на інтегрування цифрових рішень в орієнтовані на комунікації послуги.

За допомогою Mesh більше 250 мільйонів користувачів Microsoft Teams зможуть спілкуватися в умовах «змішаної» реальності. Під цим терміном розробники розуміють простір, що складається з інтегрованих у реальність інструментів віртуального світу. Наприклад, користувачі Microsoft Teams можуть спілкуватися з аватарами співрозмовників.

Microsoft підключився до гонки створення метавсесвітів - tech, news

Приклад переговорів у Microsoft Teams з урахуванням Mesh. Джерело: презентація Microsoft

Розробники планують розпочати інтеграцію Mesh у корпоративну платформу в першій половині 2022 року.

Щоб скористатися новими інструментами для занурення у віртуальний простір, користувачам знадобиться спеціальне обладнання, наприклад VR-окуляри. Подібні пристрої, зокрема, є в лінійці Microsoft.

Нагадаємо, раніше про створення свого метавсесвіту заявила команда Meta (колишній Facebook). Представники ініціативи, зокрема, вирішили зайнятися в рамках проєкту випуском обладнання для взаємодії з віртуальною реальністю.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu