Додатки, Новини, Технології

Airbnb оновив платформу: запустив розширену страховку для господарів житла на $1 млн та перевірку швидкості Wi-Fi у будинках

10 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Airbnb запустив розширену страховку для господарів житла на $1 млн та перевірку швидкості Wi-Fi у будинках. Ще з’явився автоматичний переклад опису житла, а в розділі “Мої поїздки” – таймер зворотного відліку до подорожі.

Програма страховки AirCover стала безкоштовною для всіх господарів житла на Airbnb. По ній власники можуть отримати до $1 млн. за пошкодження, залишені гостями, і до $1 млн. за збитки від домашніх тварин орендарів або тимчасову втрату доходу від сервісу. Наприклад, коли житло не можна здавати через ремонт.

Також Airbnb запустив автоматичний переклад 60 мовами опису та відгуків на житло. Кнопки «Натисніть, щоб перекласти» не буде.

Сервіс запустив підтвердження швидкості Wi-Fi для власників житла. Швидкість перевіряють співробітники Airbnb з фотографій обладнання та його характеристик. Вже перевірили 25 тисяч будинків.

Airbnb також розширив дати для гнучкого пошуку житла з півроку до року і додав чотири нові категорії будинків: поза зоною доступу, поряд із гірськолижними схилами, люкс та незвичайні будинки.

У вкладці “Мої поїздки” з’явився таймер зворотного відліку для бронювання, персональні пропозиції та інші розділи.

У травні Airbnb представив понад 100 оновлень платформи: додав три нові способи пошуку житла, вішлістів та інше.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu