Гроші, Новини, Технології

Загальна капіталізація шести найбільших IT-компаній перевищила чверть усієї вартості індексу S&P 500

10 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Сукупна ринкова вартість шести найдорожчих американських компаній склала близько $12 трлн, що перевищує чверть усієї вартості індексу S&P 500. У Big Tech входять Microsoft, Apple, Alphabet, Amazon, Tesla та Facebook.

Вартість акцій більшості цих компаній подвоїлася за останні два роки, що вказує на незаперечні важелі впливу, які вони мали під час пандемії, коли багато компаній перейшли в онлайн, пише Axios.

Прибуток Big Tech почав зростати в 2020 році, коли клієнти, які займаються електронною комерцією, іграми, хмарними сховищами та цифровою рекламою, різко зросли.

Alphabet стала третьою американською компанією, чия ринкова капіталізація перевищила $2 трлн, після Apple в 2020 році та Microsoft на початку 2021 року. Amazon також наближається до цієї цифри.

Ринкова капіталізація — це показник, який ґрунтується на настроях ринку, а також на фундаментальних показниках бізнесу і може бути вразливим для великих коливань.

Facebook, тепер званий Meta, влітку приєднався до клубу трильйонерів, але відтоді його вартість впала нижче за $1 трлн після змін у політиці конфіденційності Apple і скандальних розслідувань, що документують шкоду користувачам.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu