Країна, Криптовалюти, Новини

В Нью-Йорку запустять власну криптовалюту

11 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

З ініціативи мера Нью-Йорка Еріка Адамса та міської спільноти 11 листопада на платформі CityCoins розпочнеться майнінг муніципальної криптовалюти – NYCCoin. Про це Адамс написав у своєму Twitter.

Власний цифровий актив Нью-Йорка планують використати для фінансування міських ініціатив та заходів. Розробники зможуть створювати на основі NYCCoin цифрові контракти та децентралізовані програми.

На цьому майданчику вже запускали міську криптовалюту. Вперше власний цифровий актив з’явився у Майамі – MiamiCoin. Мета проєкту – залучення інвестицій до міського бюджету.

Нещодавно обраний мер Нью-Йорка Ерік Адамс виступив із низкою пропозицій щодо криптовалюти. Він сказав, що планує отримати перші три зарплати на посаді голови міста в біткоїнах, а також висунув ідею про навчання основ криптовалюти у школах.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu