Бізнес, Новини, Технології

Apple запустила сервіс Apple Business Essentials для малого бізнесу

12 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Apple сьогодні анонсувала Apple Business Essentials – нову послугу, яка об’єднує керування пристроями, цілодобову підтримку Apple та сховище iCloud для малого бізнесу, де працюють до 500 співробітників. Про це пише MC.today, ділимося подробицями.

Що трапилося

Компанія Apple представила нову послугу Apple Business Essentials, яка дозволяє співробітникам встановлювати програми для роботи та вимагати підтримку. По суті це робочий простір, де будуть зібрані всі додатки, які потрібні тільки для роботи.

Apple запустила сервіс Apple Business Essentials для малого бізнесу - tech, news, businessApple запустила сервіс Apple Business Essentials для малого бізнесу - tech, news, business

Служба Apple підтримує малі підприємства протягом усього життєвого циклу – від налаштування пристрою до адаптації працівників та оновлення пристроїв. Компанія також займатиметься безпекою, надаватиме пріоритетну підтримку, зберігатиме всі дані та робитиме резервні копії.

“Apple Business Essentials створена, щоб оптимізувати кожен етап управління пристроями співробітників у малому бізнесі”, – кажуть у компанії.

Як це працює

У Apple Business Essentials IT-персонал може керувати всіма пристроями співробітників та віддалено налаштовувати всі продукти, які потрібні конкретному співробітнику. Коли співробітники підключать свій корпоративний або особистий пристрій зі своїми обліковими даними, програма автоматично відправить налаштування, такі як конфігурації VPN і паролі Wi-Fi.

Коли співробітники використовують персональний пристрій на роботі, User Enrollment створює криптографічний поділ робочих даних, щоб гарантувати, що дані співробітників залишаються конфіденційними, тоді як дані компанії залишаються у безпеці.
Також усі пристрої отримають гарантію AppleCare+.

Скільки це коштує

Поки що сервіс запустили в США, і американські стартапи вже можуть підключати тарифні плани. Щоб використовувати на одному пристрої, доведеться заплатити $2,9, на трьох пристроях – $6,99, а три пристрої та два терабайти iCloud – $12,99. Доступ для всіх користувачів відкриють уже навесні 2022 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu