Інвестиції, Новини, Стартапи

Narrative BI залучив $1,2 млн. Серед інвесторів — українські Adventures Lab та Digital Future

17 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Американський стартап Narrative BI залучив $1,2 млн під час pre-seed-раунду. У ньому брали участь українські Adventures Lab, Digital Future, ще низка фондів та ангельських інвесторів. Про це пише AIN.UA, ділимося найцікавішим.

Що то за стартап?

Стартап заснував виходець із Білорусі Михайло Румянцев, який зараз живе та працює у США. Раніше він заснував компанію FriendlyData. Її в 2018 році купила ServiceNow. Михайло якийсь час пропрацював у компанії-покупці, але згодом вирішив запускати новий бізнес — Narrative BI.

Narrative BI була заснована торік у Сан-Франциско. Бета-версію нового сервісу співробітники компанії розробили у серпні 2021 року. Нею вже користувалися 70 перших клієнтів. За період тестування програма опрацювала дані понад 8 мільйонів унікальних користувачів. Зараз продукт пройшов стадію бета-версії та запустився повноцінно.

Стартап працює над b2b-платформою аналітики, яка автоматично генерує інсайти для маркетингових, сейлз-команд на основі даних компаній у Google Analytics. Її можна підключати до існуючих маркетингових, CRM та продуктово-аналітичних програм, потім отримувати висновки з даних компанії без допомоги аналітика (вони надані у вигляді стрічки новин):

Narrative BI залучив $1,2 млн. Серед інвесторів — українські Adventures Lab та Digital Future - startups, news, investytsiyi

Зображення із сайту Narrative BI

Як засновник стартапу пояснював у коментарі Forbes: «Щоразу, коли з вашими даними трапляється щось незвичайне, це означає щось важливе для вашого бізнесу. Ми робимо так, щоб ви дізналися про це, перш ніж це стане проблемою».

Нещодавно стартап вивів своє рішення на ProductHunt. Він зареєстрований у США, але співробітники працюють у всьому світі, є й команда в Україні.

За словами фаундерів, сервіс Narrative BI монетизуватиметься за рахунок поширення платної підписки.

Подробиці про раунд

У pre-seed-раунді, окрім Adventures Lab та DigitalFuture, брали участь також фонди Elysium Venture Capital, FinSight Ventures, Joint Journey та ангельські інвестори, серед яких — Нік Білогірський (очолює команду Trust and Safety в Google), Євген Виборов (співзасновник фінтех-старту) YayPay, який у серпні 2020 року продали за більш ніж 17 млн ​​євро) та інші.

Про те, чим проєкт зацікавив інвесторів, керуючий партнер Adventures Lab Андрій Криворчук говорить так:

«Ми повірили в проєкт, оскільки він вирішує очевидну та серйозну проблему. А також тому, що за Narrative BI стоїть успішний фаундер, який обміняв комфортний офіс і серйозний навіть за мірками США дохід на можливість творити новий бізнес».

На що підуть інвестиції

Залучені кошти підуть на подальший розвиток сервісу та розширення команди стартапу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu