Бізнес, Новини, Соціальні медіа

TikTok, Facebook, Instagram, YouTube та Twitter: які типи облікових записів популярні в кожній соціальній мережі

19 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Creator Economy, або економіка творчих людей, породила тисячі підприємців, які збирають багатомільйонні аудиторії у соціальних мережах — більше, ніж більшість медіакомпаній. Яку платформу обрати для просування? Ділимося цікавою статистикою про те, які акаунти та контент переважають у кожній із п’яти соціальних мереж — TikTok, Facebook, Instagram, YouTube та Twitter.

Тепер соціальні мережі відрізняються одна від одної не за функціями, а за цінностями та спільнотами. Діяльність людини може зробити її популярною на одній платформі, але зовсім не привернути інтересу на іншій.

TikTok, Facebook, Instagram, YouTube та Twitter: які типи облікових записів популярні в кожній соціальній мережі - social-media, news, businessTikTok, Facebook, Instagram, YouTube та Twitter: які типи облікових записів популярні в кожній соціальній мережі - social-media, news, business

Наприклад, сторінка, присвячена Містеру Біну, вигаданому персонажу британського ситкому, знаходиться на четвертому місці за популярністю у Facebook із 129 млн підписників. Однак у Twitter він цікавий лише 215 тисячам людей.

Ось ще кілька прикладів.

  • У Белли Порч 85 млн підписників у TikTok і менше 1 млн у Twitter.
  • Кім Кардаш’ян має 263 млн підписників у Instagram і лише 1,88 млн на YouTube-каналі.

Видання Axios проаналізувало 50 облікових записів з найбільшою кількістю підписників на кожній платформі. Виявилося, що TikTok виділяється серед інших тим, що його знаменитості не стають популярними в інших соцмережах.

TikTok, Facebook, Instagram, YouTube та Twitter: які типи облікових записів популярні в кожній соціальній мережі - social-media, news, business

Аккаунти з найбільшою кількістю підписників у різних соціальних мережах. Інфографіка: Вілл Чейз, Axios

П’ять найпопулярніших облікових записів TikTok — Чарлі Дамеліо, Хабі Лейм, Еддісон Рей, Белла Порч та Зак Кінг — не входять до топ-50 жодної з інших соціальних мереж. Разом вони налічують 480 млн підписників у TikTok і лише менше половини від цього числа у Twitter, Instagram, YouTube та Facebook разом.

Щоб з’ясувати, які саме особи та контент популярні у кожній соціальній мережі, варто поглянути на топ-50 її облікових записів.

  • TikTok віддає перевагу індивідуальним творцям контенту, які самостійно вибудовують свою присутність, а не організації з великими ресурсами. Особливо в ньому популярні ролики з танцями та ліпсинком (співом під фонограму) — це пов’язано з тим, що в 2017 році соцмережа об’єдналася із сервісом Musical.ly, призначеним саме для таких роликів.
  • Найпопулярніші облікові записи на YouTube – великі музичні та розважальні компанії, часто міжнародні. Найбільша кількість підписників у шести акаунтів з Індії, чотирьох із США, а також трьох із Південної Кореї.
  • Дизайн Facebook спонукає користувачів «ставити лайки» будь-якого типу сторінки, незалежно від того, чи виробляє її автор контент. Це допомагає просуванню брендів. 4 з 21 найбільшого облікового запису на платформі – китайські новинні організації. При цьому облікові записи з Китаю не входять до топ-50 жодної з інших платформ.
  • У Instagram легко стати знаменитістю – соцмережа дає можливість демонструвати свій спосіб життя та задавати тренди. Кількість підписників у Instagram вища, ніж у будь-якому іншому сервісі.
  • Twitter також заохочує знаменитостей, але у меншому масштабі, ніж Instagram. Люди, відомі своїми ідеями, можуть залучити велику аудиторію: це єдина платформа, до якої топ-50 входять політики та бізнес-лідери.

Незважаючи на деякі збіги, найпопулярніші особи на кожній платформі, як правило, дуже різняться. Зірки спорту та актори охоплюють Facebook та Instagram, а музиканти – YouTube та TikTok.

Єдині акаунти, що входять до топ-10 більш ніж однієї соцмережі: Кріштіану Роналду (Facebook, Instagram, Twitter), Аріана Гранде (Instagram, Twitter) та Вілл Сміт (Facebook, TikTok).

Цікавий факт: більше половини (123) акаунтів із топ-50 на всіх п’яти платформах походять із США. За ними йдуть Індія (29), Великобританія (12), Південна Корея (9), Канада та Іспанія (по 8 на кожну).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu