Новини, Технології

DuckDuckGo запускає App Tracking Protection – інструмент для запобігання відстеження користувачів Android

23 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Сервіс DuckDuckGo займається розробкою нового інструменту, який покликаний блокувати можливість відстеження користувачів пристроїв з ОС Android. Передбачається, що інструмент App Tracking Protection забезпечить кращий захист від сторонніх трекерів, ніж Apple App Tracking Transparency, яка дозволяє відмовитися від відстеження даних у додатках. 

Однак інструмент DuckDuckGo не є частиною оновлення для всіх Android смартфонів і не доступний для окремого завантаження. Він вбудований у мобільний браузер DuckDuckGo, орієнтований на конфіденційність. Компанія повідомляє, що інструмент блокуватиме “трекери, які вона ідентифікує в інших додатках від сторонніх компаній”.

Після активації App Tracking Protection ця функція працюватиме у фоновому режимі під час повсякденного використання смартфона. Інструмент розпізнає, коли програма збирається надіслати дані на сторонній трекер, а потім запобігає отриманню програмою інформації про користувача.

DuckDuckGo заявляє, що “постійно працює над виявленням нових трекерів та захистом від них”. У програмі DuckDuckGo можна в режимі реального часу бачити трекери, заблоковані інструментом, а також відомості про те, куди повинні були надсилатися дані користувача.

DuckDuckGo запускає App Tracking Protection – інструмент для запобігання відстеження користувачів Android - tech, news

Компанія заявляє, що, хоча її інструмент App Tracking Protection не є віртуальною приватною мережею (VPN), пристрій користувача поводитиметься так, ніби він був таким. Також наголошується, що App Tracking Protection не спрямовує дані додатків через зовнішній сервер.

При проведенні власного тесту DuckDuckGo виявила, що понад 96% деяких з найпопулярніших безкоштовних програм для Android мають сторонні трекери, про які більшість користувачів не знають. Компанія також виявила, що 87% цих додатків відправляють дані користувача в Google, а 68% відправляють дані в Facebook.

На даний момент інструмент знаходиться на стадії тестування бета. Зацікавлені користувачі можуть приєднатися до списку очікування. Щоб зареєструватися, потрібно завантажити DuckDuckGo з магазину Google Play та відкрити програму. Далі потрібно в налаштуваннях вибрати розділ Privacy Section та вибрати App Tracking Protection, а далі натиснути Join the Private Waitlist. DuckDuckGo заявляє, що щотижня поступово розширює доступність нової функції для більшої кількості людей.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu