Новини, Соціальні медіа, Технології

DuckDuckGo заявив, що став другою за популярністю пошуковою системою на смартфонах в США, Канаді та інших країнах в 2021 році

17 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

В 2020 році пошукову систему DuckDuckGo користувачі завантажили 50 млн раз – це більше, ніж за всі попередні роки разом узяті, розповіла компанія в звіті.

DuckDuckGo обіцяє користувачам особливу конфіденційність в інтернеті, тому що не збирає і не зберігає дані про пошукові запити, перегляди сторінок і покупки. Пошукова система працює у всіх основних браузерах (Chrome, Safari, Firefox, Edge та інших), а також на iOS і Android.

Пошуковий трафік за рік збільшився на 55%. З початку 2021 року DuckDuckGo стала другою за популярністю системою на мобільних пристроях в США, Канаді, Австралії та Нідерландах, за даними Wikipedia та StatCounter. Однак у порівнянні з Google, частка якої в США перевищує 94%, трафік DuckDuckGo все ще невеликий: в США частка 3,09%, в Канаді – 1,72%, в Австралії – 1,86%, в Нідерландах – 1,92 %.

Ми не збираємо дані користувачів, тому ми не можемо сказати напевно, скільки їх у нас. Але, грунтуючись на оцінках частки ринку, кількості завантажень та національних опитуваннях, ми вважаємо, що у DuckDuckGo від 70 до 100 млн користувачів.

DuckDuckGo

В компанії розповіли, що DuckDuckGo приносить прибуток з 2014 року, в 2020 році виручка перевищила $100 млн, про прибуток не повідомляється.

У звіті компанія вперше повідомила про те, що в кінці 2020 року залучила понад $100 млн від зовнішніх інвесторів, в тому числі від OMERS Ventures, Thrive, GP Bullhound, Impact America Fund, Тіма Бернерса-Лі та інших.

В 2021 році пошукова система почала рекламну кампанію на білбордах, радіо і телебаченні в США, а після проведе її в Європі та інших країнах світу.

Через кілька тижнів в DuckDuckGo з’являться нові функції конфіденційності: бета-версія сервісу DuckDuckGo Email Protection для конфіденційності електронної пошти, блокування відстеження в додатках на Android та новий мобільний додаток, який можна використовувати як браузер.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu