Новини, Підприємництво, Студенту

Стенфорд набирає українців на програму стипендії. Заявки – до 8 грудня

24 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Один із найвідоміших вишів світу – Стенфордський університет – знову приймає заявки від українських студентів на участь у стипендіальній програмі Ukrainian Emerging Leaders. Що це за програма, як туди потрапити та хто вже на ній навчався?

Що за програма

Ukrainian Emerging Leaders — це стипендіальна програма для українських студентів, яку університет запустив ще 2017 року, і з того часу вже провів кілька наборів. Вона націлена передусім на реформаторів, політиків, юристів, підприємців та творців соціальних проєктів, лідерів громадських організацій.

Стипендіати матимуть змогу відвідувати лекції у Стенфорді. Крім того, щоб дізнатися про підходи до вирішення різних завдань у всьому світі, вони відвідають технологічні фірми, що базуються в Кремнієвій долині. Також їм видається стипендія на весь час програми (10 місяців). Вона покриває плату за навчання, переїзд та витрати на житло у Bay Area. Організатори також сплатять оформлення віз та витрати на переліт туди та назад.

Програма з’явилася завдяки ідеї стипендіатів програми JSK Fellowship Олександра та Катерини Акіменко. Навчаючись у Стенфорді, вони помітили, що тут навчається мало українців і захотіли якось вплинути на цю ситуацію. «Ми брали курси у Freeman Spogli Institute (FSI), спілкувалися там із викладачами, і запропонували їм таку ідею — вона збіглася з їхніми власними устремліннями», — розповідає Олександр. Він із дружиною створили концепцію цієї програми, в університеті її першими підтримали директор FSI Майкл Макфол та директор центру CDDRL Френсіс Фукуяма.

Як потрапити

Кандидати повинні відповідати таким критеріям:

  • мати українське громадянство, проживати в Україні та повернутися до країни після навчання;
  • бути у віці 28 років або старше до початку програми у вересні 2022 року;
  • мати професійні та особисті досягнення у сферах демократії, розвитку та верховенства права;
  • мати щонайменше п’ятирічний досвід роботи, у кого більше досвіду, у того більше шансів під час відбору;
  • не перебувати у процесі навчання на повноцінній університетській програмі, мати ступінь бакалавра;
  • мати робочі знання англійської мови.

Заявки на попереднє опитування для участі у програмі приймаються до 8 грудня 2021 року. Докладніше про програму можна прочитати на офіційному сайті.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu