Країна, Новини, Пресрелізи, Стартапи

Миколаїв ― нове місто в додатку Bolt

25 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Провідна європейська платформа Bolt розширює географію своєї присутності в Україні. Так, Миколаїв став 24-м українським містом, де вже доступні швидкі та комфортні поїздки Bolt. 

Сервіси райд-хейлінґу продовжують змінювати звичні моделі поведінки жителів міст у всьому світі. Авторидослідження припускають, що активне використання послуги замовлення поїздок може знизити попит на місця для паркування там, де їх зазвичай бракує: біля вокзалів,аеропортів, виставкових центрів, ресторанів тощо. Тому компанія Bolt успішно працює над запуском і розвитком свого сервісу в багатьох містах України. Для того щоб замовити поїздку в Миколаєві, необхідно завантажити додаток Bolt ізареєструватися. Далі потрібно вибрати категорію авто, вказати своє місцезнаходження та додати пункт призначення. Середній час подачі автомобіля становить 5 хвилин.

«Ми досконало вивчаємо ринок і перспективи для розвитку сервісу перед кожним новим його запуском. Миколаїв ― промислове та прогресивне місто з високою діловою активністю. Тому сервіс для замовлення поїздок Bolt стане зручною альтернативою персональних автомобілів і громадського транспорту, зробивши пересування містом ще комфортнішим і швидшим», ― коментує керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

Компанія Bolt приготувала знижки до 50% для нових користувачів. Мінімальна вартість поїздки становитиме 20 грн. Користувачі сервісу також можуть взяти участь в акції «Приведи друга ― отримай безкоштовну поїздку».

Докладніше зумовами акції можнаознайомитись тут. Оплатити послугу можна банківською карткою, готівкою або за допомогою Apple Pay.Підтримувати високий рівень сервісу компанії Bolt допомагає зворотний зв’язок і система рейтингу водіїв.

Наприкінці кожної поїздки користувач може її оцінити, завдяки цьому ми маємо змогу відстежувати якість поїздок. Цьогоріч влітку сервіс Bolt також був запущений в Ужгороді та Рівному, а у жовтні він з’явився в Тернополі.

Інформація про компаніюBolt

Bolt ― це мультидодаток, головна мета якого зробити пересування містом більш доступним, безпечним і екологічним. Послугами компанії Bolt користуються 75 мільйонів осіб у 45 країнах Європи й Африки.

За допомогою мультидодатка надається ціланизка послуг, таких як виклик автомобілів, каршерінґ, прокат електросамокатів і електровелосипедів, а також доставка їжі та продуктів. На даний момент із компанією співпрацюють 2,5 млн водіїв по всьому світу.

Всі поїздки Bolt в Європі є вуглецево нейтральними: компанія прагне зменшити свій екологічний слід згідно зі стратегією «Green Plan». В Україні послуги Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, Чернівцях, Кременчуці, Луцьку, Рівному, Тернополі, а також в Ужгороді, Івано-Франківську й Одесі (www.bolt.eu).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu