Новини, Розробникам, Технології

Кількість заяв абітурієнтів на ІТ-напрями за два роки зросла вдвічі — GlobalLogic

26 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

За два роки кількість заяв на ІТ-напрями зросла вдвічі — зі 103 000 2019 року до понад 206 000 2021-го. За результатами вступної кампанії 2021 року найпопулярнішими ІТ-напрямами стали «Комп’ютерні науки» та «Інженерія програмного забезпечення», повідомили у GlobalLogic.

Що сталося

Компанія GlobalLogic дослідила статистику подання заявок абітурієнтів 2021 року. Загалом цього року випускники подали понад 1 млн електронних заяв до українських університетів. Із них 18% припадає на технічні напрями, серед яких найпопулярніші — «Комп’ютерні науки» та «Інженерія програмного забезпечення». Найбільше заяв абітурієнти подали у п’ять найпопулярніших вишів України:

  • КПІ імені Ігоря Сікорського;
  • НУ «Львівська політехніка»;
  • Національний авіаційний університет;
  • КНУ імені Тараса Шевченка;
  • Харківський національний університет радіоелектроніки.

Що відомо про GlobalLogic

GlobalLogic — це міжнародна компанія-розробник програмного забезпечення, яку наприкінці весни купив японський конгломерат Hitachi. В Україні компанія має центри розроблення в Києві, Харкові, Львові (два) та Миколаєві. Також, за даними порталу DOU, GlobalLogic входить у трійку найбільших IT-компаній України.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu