Бізнес, Новини, Пресрелізи, Стартапи

Що відомо про об’єднання ІТ-компаній Avenga та Perfectial

26 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

26 листопада 2021 Avenga повідомила про те, що ІТ-компанія Perfectial приєднується до їхньої платформи. Суму угоди не розголошують. Втім, компанії запевнили, що структурних змін в українських офісах компаній не буде. Після об’єднання число спеціалістів у компанії складатиме понад 3500 осіб.  

Це не перше об’єднання компанії – Perfectial стали 5-ю компанією, яка долучається до Avenga. Раніше ще чотири компанії стали її частиною: IT Kontrakt, Solidbrain, CoreValue та Sevenval. Avenga налічує понад 3000 працівників у офісах у США, Європі та Азії. Одне з найчисельніших представництв є в Україні. Avenga спеціалізується на впровадженні ІТ-рішень для медичної, фармацевтичної, фінансової, страхової та автомобільної індустрій. Серед клієнтів компанії такі гіганти, як PZU, Allianz, ABB, Volvo.

Що відомо про об'єднання ІТ-компаній Avenga та Perfectial - startups, press-release, news, businessЩо відомо про об'єднання ІТ-компаній Avenga та Perfectial - startups, press-release, news, business

“За останній рік глобальний дохід Avenga значно збільшився. Команда виросла від 2500 до 3000 спеціалістів. Втім, органічний ріст компанії, хай і такий стрімкий, не був достатнім, щоб реалізовувати амбіційні проєкти клієнтів якнайшвидше та сповна задовольняти їх нові потреби. Тому, детально оцінивши увесь ринок, ми вирішили об’єднатись з Perfectial. Нам дуже близькі не лише їх інженерна культура та робочий підхід, але й чіткий фокус на успіх клієнта та досконалі результати роботи у діджитал сфері. Усе вищеперелічене робить Perfectial ідеальним елементом Avenga Group”. – Ян Веберінг, CEO Avenga. 

Компанія змінить назву на Perfectial powered by Avenga. Близько 500 спеціалістів зараз працюють в Perfectial – більшість у трьох офісах у Львові, Івано-Франківську та Києві, а декілька команд в інших українських містах.

Що відомо про об'єднання ІТ-компаній Avenga та Perfectial - startups, press-release, news, business

За 11 років Perfectial зібрав не лише солідне портфоліо клієнтів, таких як Wizzair, Mirantis, Clickatell та лідера медіа-стрімінгу Roku, але й акумулював потужну експертизу, як інженерних талантів, так і UX спеціалістів. Сподіваємось, цей досвід допоможе масштабуватись Avenga на глобальному ринку ще швидше. Для нашої команди спільні проєкти з Avenga стануть викликом і точкою подальшого росту”. – Андрій Скоропад, співзасновник та СEO Perfectial.

Окрім світових, офіси Avenga є у 9 містах України: Києві, Львові, Харкові, Вінниці, Івано-Франківську, Луцьку, Полтаві, Хмельницькому та Черкасах, а українська команда налічує близько 700 спеціалістів. Незабаром компанія планує відкривати офіси в інших містах України, тому активно розширює штат.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu