Новини, Пресрелізи, Спільнота, Стартапи

«IT і технології – нові золото і нафта». В Україні з’явиться премія для стартапів та інвесторів

26 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа засновує премію Mazepa Awards. Нею нагороджуватимуть технологічні компанії, котрі змінюють світ, та людей, які інвестують в інновації. Організатори обіцяють найбільшу подію у світі технологічних інвестицій в Україні.

Нагородження переможців Mazepa Awards відбудеться 15 квітня. Їх оберуть в 10 номінаціях: Технологічна компанія року, Стартап року, Інвестор року, Exit of the year, Прорив року, Інноватор в традиційній галузі, Бізнес-інфлюенсер, Втрачена можливість року, ESG Champion та Гран-прі.

«IT і технології – нові золото і нафта». В Україні з'явиться премія для стартапів та інвесторів - startups, community, press-release, news

Лонґ-листи тримають у таємниці, але організатори обіцяють оприлюднити деякі імена вже у грудні. У січні стануть відомі всі номінанти, а потім буде запущене онлайн-голосування. За його результатами сформують шорт-листи.

У березні журі обере переможця в кожній номінації, окрім Гран-прі. Гран-Прі визначать самі гості церемонії нагородження: вони оберуть кращого з-поміж переможців у всіх номінаціях Mazepa Awards.

«IT і технології – нові золото і нафта». В Україні з'явиться премія для стартапів та інвесторів - startups, community, press-release, news

Майбутнє української інвестиційної індустрії за інноваціями, говорить Ігор Мазепа. Тому він вирішив заснувати премію на перетині інвестицій та технологій. За 2020 рік експорт українських ІТ-послуг склав рекордні $5 млрд, що майже на 20% перевищує показник попереднього року.

«IT і технології – нові золото і нафта. Цією премією ми зміщуємо фокус зі старих мільйонерів на нових мільярдерів. На наших очах змінюється обличчя еліти. Молоді леви піднімають сотні мільйонів на раундах та створюють мільярдні компанії з нуля. Їм треба допомагати, в них треба інвестувати. Створити успішну компанію з рівня стартапу  це надзвичайно складна робота, подібна до котіння кубу. Вона заслуговує найвищого визнання», – заявив Ігор Мазепа, гендиректор Concorde Capital.

Concorde Capital – це українська інвестиційна компанія, яку в 2004 році заснував Ігор Мазепа. За роки свого існування компанія залучила понад 4 млрд доларів інвестицій для українських компаній. У 2018 році Concorde Capital посів перше місце у номінації «Краща аналітика на ринку України» у щорічному рейтингу Cbonds Awards for the CIS region.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu