Новини, Стартапи, Технології

Для тих, хто працює віддаленно: як стартап Raccoon допомагає вилікувати спину за допомогою програми

26 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Raccoon, американсько-німецький стартап, який створили українці, запустив мобільний додаток. З його допомогою користувачі зможуть позбутися болю в спині та підтримувати тіло в тонусі в домашніх умовах. Він буде корисний для тих, хто працює віддалено.

Компанія хоче створити світову платформу з фізичної реабілітації, де будь-яка людина може знайти все необхідне для відновлення та підтримки тіла у формі за допомогою технологій. Про це пише MC.today, ділимося найцікавішим.

Що трапилося

Стартап Raccoon розробив додаток для людей із найчастішою проблемою – болем у спині, але планують «лікувати» в такий спосіб інші частини тіла. У компанії кажуть, кожен користувач отримає персоналізований курс.

Набір тренувань автоматично створюється з урахуванням відповідей на такі питання, які пацієнт отримав на прийомі у фізіотерапевта. Також кожен може отримати авторські курси в залежності від цілей: підтримання тіла в тонусі для людей з сидячим способом життя, курси зміцнення м’язів спини та курс для гарної постави.

Курси складаються з відеоуроків із підказками, як правильно проходити тренування. Також у додатку є авторський марафон з постави від гімнасту Цирка дю Солей.

Курси допомагали розробляти терапевти та науковці з інститутів Макса Планка та Шаріте (Німеччина). Вони перевіряли усі методики.

Зараз програма є тільки на Android, але в майбутньому розроблять і для iOS. Поки що всі можуть користуватися курсами безкоштовно, потім жителі США та Великобританії платитимуть $20, а для українців знизять ціну, але суму поки що не називають.

Для тих, хто працює віддаленно: як стартап Raccoon допомагає вилікувати спину за допомогою програми - tech, startups, news

Скрин Google Play

Що відомо про стартап

Raccoon – американо-німецький стартап, який започаткували українці. Компанія потрапила до топ-12 телереабілітаційних рішень за версією Fortune 100 та отримала грант від Євросоюзу на 625 тис. євро. У проєкт уже проінвестував фонд QP Digital.

У період локдауну німецька асоціація Frontiers Health рекомендувала продукти компанії як “продукцію телереабілітації, яка збільшує пропускну спроможність реабілітаційних центрів”. Компанія працює за підтримки міністерств економіки та діджиталізації Німеччини та представляла Німеччину на Web Summit у Португалії.
Члени команди – випускники таких бізнес-програм, як онлайн-школа від бізнес-акселератора №1 у світі Y Combinator та Startupbootcamp Digital Health Berlin. CEO компанії Світлана Мальована потрапила до списку топ-25 жінок до IT за версією Forbes Ukraine.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu