Кар'єра, Новини, Поради, Технології

4 способи отримати максимальну користь з онлайн-курсів

01 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

За останні 10 років онлайн-курси таких платформ, як Udemy, Coursera та EDX, стали дуже популярними і приблизно 75% користувачів говорять про отримання кар’єрних переваг після їхнього проходження. Виконавчий директор відділу цифрових технологій та відкритої реєстрації в Школі бізнесу Дарден Енн Трамбор у колонці для Fast Company назвала 4 ключові дії, які дозволять отримати максимум користі з інтернет-освіти.  

1. Визначення мети

Учні, які починають курс з чітким уявленням про те, що вони хочуть отримати в результаті, з більшою ймовірністю завершать і отримають сертифікат. Метою може бути, наприклад, освоєння нової навички, отримання додаткових знань з будь-якої теми, підвищення ефективності роботи, отримання нової роботи чи просування поточної.

У ході дослідження понад 4 тис. учнів, які пройшли онлайн-курс з бізнес-тематикою, було виявлено, що ті, хто записався на курс із наміром покращити результати своєї роботи, розпочати власний бізнес або отримати нову посаду, частіше за інших спостерігали результати від виконаної роботи і це більше позначалося на їх кар’єрному зростанні. При цьому ті, хто записався тільки для того, щоб дізнатися щось нове на тему, відчували, що отримали менше користі.

2. Повторний перегляд відео та складання тестів

Згідно з результатами навчання понад 4 тис. осіб, найзавзятіші та наполегливіші слухачі курсів мали більше переваг у плані кар’єри, ніж ті, хто багато спілкувалися на платформі або навіть отримували високі бали.

Більше того, оцінки не мають жодного зв’язку з тим, чи людина отримує кар’єрні переваги, якщо вона в результаті здає курс. Сенс поради полягає в тому, щоб пробувати пройти те, що не вийшло ще раз. Складний курс може бути кориснішим, ніж той, який учень може пройти без особливих зусиль.

3. Закінчення курсу

Багато курсів тривають лише чотири або п’ять тижнів і вимагають менше трьох годин роботи на тиждень. Учні, які закінчують онлайн-курси, з більшою ймовірністю дізнаються про щось нове, покращують свої показники, отримують підвищення, нову роботу чи розпочинають новий бізнес. Вони також можуть отримати цифровий сертифікат або піктограму, яку вони можуть розмістити в соціальних мережах. Це може допомогти їм у спілкуванні з потенційними роботодавцями.

4. Вибір бренду

Наразі ведеться дослідження на тему ставлення менеджерів за наймом до «дипломів без ступеня». Йдеться про сертифікати онлайн-курсів, які мають покращувати резюме кандидата, особливо якщо потенційний співробітник не має досвіду роботи в даній галузі.

Виявилося, що менеджери з найму цінують репутацію навчального закладу, що пропонує курс, а не конкретний диплом, отриманий в результаті його проходження. Під час опитування менеджерів, результати якого ще не опубліковані, більшість відповіли, що вони вважають за краще наймати учнів із сертифікатами академічно видатних університетів, а не учнів із сертифікатами комерційних установ.

На щастя, багато відомих університетів та компаній сьогодні пропонують такі короткострокові курси за низьку плату або на безкоштовній основі. Таким чином, можна вивчати аналітику даних від IBM, інформатику, робототехніку, економіку охорони здоров’я і навіть науку про щастя від Мічиганського, Гарвардського, Пенсільванського та Єльського університетів. Якщо учень дізнається назву навчального закладу, що пропонує курс, є шанс, що менеджери з найму також його дізнаються.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu