Додатки, Новини, Технології

Google Play назвав найкращі програми та ігри 2021 року

01 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Магазин додатків для ОС Android — Play Маркет — опублікував рейтинг Google Play’s Best of 2021. До списку увійшли найкращі ігри та програми, які зробили найбільший внесок у розвиток екосистеми, повідомляється в блозі Google.

Найвищим попитом користувалися додатки, пов’язані з особистісним зростанням. Сервіс Balance, що пропонує медитації для покращення сну та зняття стресу, став додатком року у всіх категоріях.

У призерах також опинився додаток Moonly, який дає поради, ґрунтуючись на місячному календарі. Laughscape (допомагає досягти медитативного стану за допомогою сміху) також увійшов до списку переможців.

Найкращою грою стала Pokémon UNITE. Журі відзначили й інді-розробників: в одній з номінацій нагородили Джорджа Батчелора за гру Bird Alone, у рамках якої необхідно стати другом «одинокого птаха у світі». У грі Donut County потрібно керувати дірою, що постійно розростається, у світобудові.

В 2021 році компанія включила до списку призерів окремими номінаціями програми та ігри для планшетів, а також софт для Wear OS та Google TV.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu