Бізнес, Кар'єра, Новини, Розробникам, Стартапи

Дубілет набирає команду для Fintech Farm. Спеціалістам обіцяють опціони

15 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У липні стало відомо, що Дмитро Дубілет, Олександр Вітязь та Микола Безкровний створили нову компанію — Fintech Farm. Вона займається розробкою платформи для запуску необанків в різних країнах у партнерстві з традиційними банками.

Дмитро Дубілет у своєму Telegram-каналі розповів, що зараз у Fintech Farm працює близько 100 спеціалістів та анонсував 18 відкритих ІТ та бізнесових вакансій.

Дубілет набирає команду для Fintech Farm. Спеціалістам обіцяють опціони - startups, developers, news, career, businessДубілет набирає команду для Fintech Farm. Спеціалістам обіцяють опціони - startups, developers, news, career, business

Про Fintech Farm

Першим проектом Fintech Farm став Leobank, який компанія запустила в Азербайджані у партнерстві з місцевим банком Unibank. На черзі Нігерія, а у перспективі наступних декількох років — запуск необанків у 8 країнах Африки та Азії.

Кого шукають

У Fintech Farm зараз відкрито 18 ІТ та бізнесових позиції у Києві та Дніпрі. Серед вакансій — iOS та Android-розробники, Manual QA та DevOps інженери, техрайтери, бізнес-аналітики, проектні менеджери, маркетинг-менеджери та інші. Робота може бути віддалена або в офісі.

Подивитися повний перелік вакансій та залишили свою заявку на кожну з них можна — тут.

За словами Дубілета, кожен співробітник Fintech Farm отримає опціони. «Ми прийняли дуже дороге для себе рішення — давати опціони на частку в компанії всім нашим співробітникам. Я розраховую перетворити на доларових мільйонерів практично всіх, хто доєднається до нас найближчим часом», — підкреслив він.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu