Криптовалюти, Новини, Технології

Криптовалюта в 2022 році: 13 прогнозів від експертів

15 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Поточний рік став дуже насиченим для криптовалютної промисловості. Напередодні нового року видання Insider поспілкувалося з експертами з метою з’ясувати, які зміни чекають на цифрові валюти і все, що з ними пов’язано. Виявилося, що роботи можуть стати поширеним способом покупки NFT, а криптоекономіка – досягти $7,5 трлн.

Події у криптовалютній сфері розвиваються з неймовірною швидкістю. Цим напрямом зацікавлені великі бізнеси, блокчейни вдосконалюють свою технологію, а сфера стає доступнішою для новачків. Тому очікується, що цей темп розвитку збережеться і наступного року.

Великий бізнес намагається “застовпити” за собою територію у світі криптовалют, блокчейн удосконалює свої технології, а новачкам стає простіше увійти на цей ринок. Досить згадати найзнаковіші події цього року, щоб з упевненістю чекати не менш насичених дій у 2022 році. Це й офіційне визнання Сальвадором BTC як законний платіжний засіб, і «вступ в гру» роздрібних інвесторів, і жорсткі заходи Китаю проти майнінгу криптовалют, і оголошення Facebook (NASDAQ: FB) про проєкт створення метавсесвіту, на який почала робити ставки Уолл-стріт. У США був схвалений перший ETF ф’ючерсів на біткоїн, а лідери у сфері криптовалют закликали регулюючі органи встановити чіткіші правила гри для індустрії з оборотом $3 трлн.

Криптовалюта в 2022 році: 13 прогнозів від експертів - tech, news, kryptovalyuta

Ось що сталося в 2021 році.

  • Сальвадор визнав біткоїн офіційним платіжним засобом.
  • Дедалі більше людей почали вкладатися у криптовалюти.
  • Китай заборонив будь-які операції із криптовалютами.
  • Facebook направила всі свої сили на розвиток власного метавсесвіту.

Ось що думають експерти з криптовалют про становище цієї сфери наступного року:

1. На думку Тома Хіггінса, генерального директора платформи управління активами Gold-i, ефіріум обжене біткоїн завдяки переходу на доказ частки.

2. Біткоїн може отримати перевагу перед акціями – так вважає Майк МакГлоун, головний крипто аналітик Bloomberg Intelligence.

3. Одна з найбільших світових компаній за обсягом виручки зі списку Fortune 500, яка займається криптовалютою, вирішить піти віддаленим шляхом розвитку й оголосить, що її офіційна штаб-квартира перебуватиме в одному з конкуруючих метавсесвітів, на думку Брендона Арванагі, генерального директора криптовалютного старту. Meow.

4. Ідея метавсесвіту отримає продовження та стане новим інтерфейсом для взаємодії людей з інтернетом та один з одним, за словами Джастіна Банона, співзасновника децентралізованої мережі Boson Protocol.

5. Не за горами боротьба між крипто-метавсесвітами та метавсесвітами, запущеними ігровими та корпоративними компаніями, такими як Meta, вважає Брок Пірс, директор Bitcoin Foundation.

6. Капіталізація крипторинку зросте з піку $3 трлн у 2021 році до більш ніж $7,5 трлн у 2022 році, вважає Рохіт Талвар, генеральний директор аналітичної та дослідницької компанії Fast Future.

7. Відбудеться перший у світі хакерський злом на $1 млрд, оскільки активність децентралізованих фінансів (DeFi) різко зросте, за словами Бенджаміна Уітбі, який займається регуляторними питаннями у міжмережевому протоколі Qredo щодо децентралізованих фінансів.

8. До кінця 2022 року щонайменше 25 країн будуть використовувати цифрову валюту центральних банків – або власну, або випущену іншою країною, наприклад, китайський цифровий юань, заявив Талвар з Fast Future.

9. Інвестори будуть використовувати боти для здійснення покупок NFT, що потенційно може відлякати менш досвідчених користувачів, заявив Ітан Мак-Махон, економіст платформи блокчейн-даних Chainalysis, про незамінні токени.

10. Більшість людей частково виконуватиме повсякденну роботу в метавсесвіті, вважає Шейн Молідор, директор відділу доходів фінансової платформи цифрових активів AscendEx.

11. Банки стежитимуть за криптовалютами для виявлення тенденцій шахрайства, вважає Кріс Стівенс, керівник відділу аналітики шахрайства та безпеки ідентифікаційної платформи Callsign.

12. Первинні ігрові пропозиції стануть популярними. Цілком можна очікувати, що великі організації, такі як GameStop (NYSE: GME) і Epic, почнуть створювати свої пропозиції у 2022 році, як заявив Нік Сапонаро, співзасновник та генеральний директор децентралізованої платіжної екосистеми Divi Project.

13. Якщо деякі країни займуть ворожу позицію до криптовалют, їх впровадження відбуватиметься набагато повільніше, вважає Вітек Радомський, співзасновник та технічний директор блокчейн-платформи Enjin.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu