Кар'єра, Новини, Топ

Названо 100 компаній з найкращою корпоративною культурою за версією співробітників

15 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Аналітичний сайт Comparably опублікував щорічний рейтинг американських компаній із найкращою корпоративною культурою за версією співробітників. В 2021 році їхня кількість досягла 100. Розглядалися тільки ті компанії, в яких працюють понад 500 осіб.

Рейтинг складався у вигляді анонімного опитування серед працівників. Загалом участь у конкурсі взяли понад 70 тис. компаній. Опитування проводилося протягом 12 місяців, починаючи з листопада 2020 року.

Для оцінки респондентам було поставлено 16 питань, що охоплюють кілька метриків. Враховувалися зокрема винагороди, кар’єрні перспективи, менеджмент та атмосфера всередині команди. Позиції розподілялися на основі 15 млн. відгуків.

В 2020 році лідером рейтингу став Google, проте цього року компанія опустилася на 20-й рядок. На першому місці цього разу опинився HubSpot – розробник ПЗ для маркетингу та обслуговування клієнтів з Массачусетсу. Він стабільно входив до п’ятірки найкращих починаючи з 2017 року.

Друге місце зайняв каліфорнійський постачальник хмарних комунікаційних рішень RingCentral, третє – консалтингова фірма Boston Consulting. Торік усі перші місця посідали IT-компанії.

Також у топ-10 2021 року увійшли Microsoft, Adobe, освітня платформа Chegg, IBM, Zoom та платформа для управління відгуками клієнтів Medallia.

Netflix зайняв 14 місце, Uber – 60 (44 в 2020 році), LinkedIn – 73. Meta, як і Apple, не увійшла до топ-100, незважаючи на те що вони займали 16 та 17 позиції відповідно в 2020 році.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu