Кар'єра, Новини, Розробникам, Технології

У 50 українських вузах запустять курс для IT-фахівців

15 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Product IT Foundation for Education (PFE) – організація, яка створюватиме та реалізовуватиме освітні програми. Її створили Київська школа економіки, фонд Horizon Capital та IT-компанія Genesis. На пілотному етапі курс отримають чотири українські виші. Про це пише MC.today, ділимося найцікавіши.

Що трапилося

Мінцифра, Міністерство освіти та організація PFE запустять курс для студентів зі створення та розвитку IT-продуктів. Освітню програму планують запровадити у 50 українських державних вишах. Ініціатором створення виступила ІТ-компанія Genesis.

«Курс створено на базі Genesis IT School, яку ми успішно ведемо вже сім років. Ми провели більше 10 шкіл, на кожну з них у нас було від 3 до 5 тисяч бажаючих на 30 місць, середня оцінка шкіл випускниками 9,1 із 10, це один із найкращих освітніх курсів у країні. Наші школи є повністю безкоштовними для учасників», – написав засновник Genesis Володимир Багаторічний.

Також Багаторічний розповів, що освітня програма буде безкоштовною для університетів і гроші від держави не братимуть.

В організації планують за п’ять років навчити 50–100 тисяч студентів.

«Очевидно, що ІТ вже зараз відіграє велику роль в економіці України, але для нас також очевидно, що без вкладень у освіту довгострокового розвитку індустрії не буде. Чим більше таких проектів – тим краще буде всієї індустрії», – написав Багаторічний.

Творці курсу обіцяють, що програма буде включати такі теми, як пошук ідей, дизайн-мислення, маркетинг, аналіз ринку, економіка, аналітика, інвестиції та організація процесів.

Вже на початку 2022 року курс запрацює у чотирьох українських вишах: Київському національному університеті будівництва та архітектури, Київському національному економічному університеті, Національному авіаційному університеті, Національному університеті «Чернігівська політехніка», Одеській юридичній академії, на факультеті інформатики КПІ.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu