Бізнес, Новини, Пресрелізи, Спільнота

В Україні запустилась велика онлайн-бібліотека для локальних бізнесів

20 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

«Бізнесотека» – таку назву отримав проєкт, що зібрав велику базу книг, ресурсів, сервісів та інших навчальних можливостей для підприємців. Проєкт спрямований в першу чергу на локальних підприємців із малих міст та містечок України. Як відзначають ініціатори проєкту, саме освіта здатна вивести підприємництво на новий рівень, а їхні компанії з локальних перетворити на глобальні. 

Головна мета «Бізнесотеки» – дати українським підприємцям в регіонах якісну теорію, практичні навички та інструменти для роботи та поштовх розвиватись — так, аби вони підштовхнули регіональний бізнес до глобальних перетворень.

В Україні запустилась велика онлайн-бібліотека для локальних бізнесів - community, press-release, news, businessВ Україні запустилась велика онлайн-бібліотека для локальних бізнесів - community, press-release, news, business

Зараз в онлайн-бібліотеці шість розділів. Тут зібрані найкращі книги, промови TED, подкасти, фільми та серіали, сервіси, а також освітні можливості для підприємців. Загалом база нараховує понад 80 ресурсів, більшість з яких є у безкоштовному доступі. Ініціаторами та ідеологами проєкту стала компанія Fondy, реалізувала проєкт Platfor.ma.

Робота над «Бізнесотекою» тривала близько пів року, але воно було того варте, кажуть організатори. «Коли ти живеш у великому місті, приміром, у Києві чи Львові, Одесі чи Харкові, може здаватись, що навколо безліч можливостей для розвитку: лекції, школи, курси, зустрічі з бізнесменами, – розповідає про ідею проєкту Анна Мєняйленко, комунікаційниця Fondy. – Проте в регіонах справи з доступом до професійної освіти значно гірші. Локальні підприємці прагнуть дізнаватись нове, виходити на нові ринки та ділитись досвідом, та не завжди мають для цього час і ресурси. Ми вирішили це змінити!».

Організатори кажуть, що попри засилля різноманітних підбірок «для бізнесу» в інтернеті, більшість з них є фрагментарними, посилаються на сумнівних експертів, а інколи й зовсім радять низькоякісний контент. Для того, аби «Бізнесотека» була справді ґрунтовною, до складання переліку ресурсів залучили експертів Київської школи економіки.

Про ініціатора проєкту

Fondy – це міжнародна платіжна платформа, яка допомагає бізнесам завойовувати нові ринки. Зокрема платформа дозволяє легко налаштувати приймання оплат із 200+ країн у 150+ валютах. Fondy вже не вперше виступає ініціатором освітніх ініціатив для бізнесу – минулого року спільно з КШЕ вони запустили проєкт «Гра в довгу», що дає можливість підприємцям вчитися у найкращих експертів та навіть виграти грант на освіту за кордоном.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu