Бізнес, Новини, Технології

Платформа з курсами для розробників Codecademy домовилася про продаж бізнесу конкуренту Skillsoft за $525 млн

23 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Сторони планують закрити угоду у першій половині 2022 року. Засновники Codecademy отримають суму готівкою (40%) та акціями (60%) після схвалення угоди регулюючими органами.

За рахунок злиття Skillsoft планує збільшити свою пропозицію в сегменті технологій та розробки та збільшити кількість клієнтів. Зараз у Skillsoft – понад 46 млн учнів, у Codecademy – 40 млн.

Платформа з курсами для розробників Codecademy домовилася про продаж бізнесу конкуренту Skillsoft за $525 млн - tech, news, businessПлатформа з курсами для розробників Codecademy домовилася про продаж бізнесу конкуренту Skillsoft за $525 млн - tech, news, business

Skillsoft розраховує, що Codecademy збільшить виторг компанії на $42 млн вже в 2021 календарному році.
Codecademy заснована в 2011 році в Нью-Йорку. За десять років компанія залучила $87,5 млн, за даними Crunchbase. Сервіс пропонує онлайн-курси для програмістів, платні та безкоштовні.

Skillsoft – це освітня платформа зі штаб-квартирою в Бостоні, компанія заснована у 1997 році. У бібліотеці — 180 тисяч курсів, книг та відео 29 мовами. Серед корпоративних клієнтів – Siemens, UPS та інші компанії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu