Новини, Технології

Екс-глава Twitter розкритикував Web 3.0 та назвав його власністю венчурних капіталістів

22 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Засновник Twitter Джек Дорсі виступив із критикою нової концепції інтернету, основою для якої вважають децентралізацію, відсутність єдиного органу контролю та цензури. Про це підприємець написав у своєму Twitter-акаунті. 

«Ви не володієте web3. Він належить венчурним капіталістам та їхнім партнерам. Цього не уникнути. Зрештою web3 — лише централізована організація з іншою назвою. Знайте, у що ви вплутуєтеся…», — написав Дорсі.

Під постом з’явилося безліч коментарів, в яких користувачі висловили свою думку, при цьому багато хто не згоден з Дорсі.

Крім звичайних користувачів, на пост відреагував глава SpaceX та Tesla Ілон Маск. Хто-небудь бачив web3? Я не можу його знайти», – спитав глава SpaceX. На що Дорсі в соцмережі відповів: Це десь між a і z. Це натяк на венчурну фірму a16z, яку заснували Марк Андріссен та Бен Хоровіц.

Також у коментарях з’явився партнер a16z Кріс Діксон, який написав, що він великий шанувальник Дорсі та сподівається «залучити його до Ethereum та інших блокчейнів». “Біткоїн чудовий як цифрове золото, але є й інші важливі програми, для яких потрібні інші ланцюжки”, – зазначив Діксон.

Дорсі відповів йому, що потрібно зосередитися на технологіях, які реально зможуть допомогти людям, а не будуть у володінні окремих осіб або компаній.

Наприкінці листопада Дорсі залишив свою посаду CEO Twitter. На тлі цих новин акції соціальної мережі зросли на понад 11%. Зростання акцій Twitter за шість років його керівництва склало 75%. Для порівняння: зростання котирувань NASDAQ за цей час склало 280%, а S&P 500 – 140%.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu