Кар'єра, Новини, Поради, Продуктивність

Головний спеціаліст з продуктивності Google назвала 4 стратегії ефективного управління часом

29 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Радниця Google з продуктивності та керівниця програми Productivity Google Лаура Мей Мартін (Laura Mae Martin) впевнена, що продуктивність – це навичка, яку можна розвивати. Головне тут — формування позитивних робочих звичок, які потрібно підтримувати цілий рік. Лаура Мей Мартін поділилася чотирма перевіреними порадами, які пропонує слідувати у 2022 році.

Тайм-менеджмент для великих та маленьких завдань

Кожен стикався з прокрастинацією. Можливо, це відбувається прямо зараз. Один із способів перестати відкладати на потім — визначити години, коли ви є найбільш продуктивними, і запланувати на цей час складні завдання.

В решту часу можна зайнятися менш важливими справами або провести зустрічі, які не потребують великої кількості енергії. Наприклад, це може бути зустріч із колегою на каву.

Ще одна чудова порада, як заощадити час, – виділити завдання, з якими ви стикаєтеся найчастіше, і знайти спосіб робити їх швидше. Це може стосуватися перевірки електронної пошти або відеодзвінків. Витративши кілька хвилин на те, щоб дізнатися, як оптимізувати повсякденні завдання, ви зможете заощадити значну кількість часу у довгостроковій перспективі.

Плануйте наперед

Ми можемо передбачити відволікаючі фактори і навчитися з ними справлятися. Залиште в браузері тільки одну вкладку, яка потрібна для роботи, і відключіть повідомлення – ці прості прийоми творять чудеса. Ви зводите відволікаючі фактори до мінімуму і не залишаєте прокрастинації шансів.

Почніть писати список справ напередодні ввечері, це дозволить розставити пріоритети та зробить роботу більш передбачуваною та плавною. Крім того, ви зможете оцінити, скільки часу потрібно для кожного завдання, і все це до початку робочого дня. Такий підхід допомагає не збиватися зі шляху та постійно співвідноситися зі своїми пріоритетами.

Говорячи чомусь так, ви відмовляєтеся від чогось іншого, це завжди компроміс. Коли ви погоджуєтесь на зустріч, на якій ваша присутність необов’язкова, ви залишаєте менше часу на проєкт, у якому зацікавлені. Іноді перевіряйте пріоритети і намагайтеся збалансувати повсякденні завдання з тим, чого ви хочете досягти в майбутньому.

Удосконаліть свій To Do list

Складаючи список справ, ви повинні думати про нього як карту, яка допомагає вам протягом дня. На додаток до стандартних розділів з перерахуванням завдань залежно від часу та терміновості додайте в To Do list розділи для подяки та усвідомленості.

Дослідження показують, що ці письмові практики допомагають залишатися зосередженими та співпрацювати з іншими – все, що дозволяє уникнути вигоряння.

Зробіть так, щоб продуктивність працювала на вас

У всіх різні стилі роботи, тому й способи залишатися в тонусі та стані продуктивності теж різні. Знайдіть час, щоб подумати про проєкти, де ви були найбільш продуктивними.

Над чим ви працювали і як досягли цілей? Як ви залишалися організованими та мотивованими? Згадайте, коли ви, можливо, були не такі продуктивні або вам було важко залишатися зосередженим, і визначте, що в цих ситуаціях було спільного.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu