Spectr вподобав, Гаджети, Життя, Новини

У Києві запустять мобільні точки, куди можна здавати старі ноутбуки, смартфони та іншу техніку

01 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

З 5 грудня компанія «Центр поводження з відходами» запустить в Києві мобільні точки приймання неробочої побутової техніки та електроніки. Це – автомобілі з маркуванням компанії, куди можна буде безкоштовно здати неробочий комп’ютер, телефон або пральну машину. Про це розповіли журналісти редакції AIN.UA, а ми ділимося з вами найцікавішим.

У компанії відзначають, що старе і неробочий електричне та електронне обладнання не можна викидати просто на звалища, оскільки часто в них є компоненти з вмістом свинцю, миш’яку, ртуті, кадмію, селену, брому. Автомобілі компанії будуть стояти на певних локаціях міста протягом місяця, з 5 грудня 2020 року по 5 січня 2021 року. У перший день вони будуть знаходитися за такими адресами:

  • м. «Лук’янівська», паркінг біля McDonald’s, 09: 00-11: 00;
  • м. «Виставковий Центр», паркінг біля центрального входу ВДНГ, 09: 00-11: 00;
  • м. «Тараса Шевченка», паркінг біля виходу з метро, ​​12: 00-14: 00;
  • м. «Позняки», паркінг ТЦ «Піраміда», 12: 00-14: 00;
  • м. «Дарниця», паркінг біля універмагу «Дитячий світ», 15: 00-17: 00;
  • м. «Героїв Дніпра», паркінг біля ТРЦ Dream Town, 15: 00-17: 00.

У компанії розповіли, що здавати можна будь-яку техніку, від бойлера до зарядки для телефону, і в будь-яких кількостях. Не приймають тільки батарейки та люмінесцентні лампи. Повний перелік техніки, яку прийматимуть на перероблювання, можна знайти на сайті компанії.

Техніку, яку в ці дні принесуть на перероблення, розберуть на компоненти: скло, пластикові та металеві деталі. Потім ці відходи відсортують та відправлять підрядникам.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu