Новини, Розробникам, Технології

Дослідження: які IT-навички були найпопулярнішими у роботодавців в 2021 році

30 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Dice Insights опублікував список найпопулярніших технічних навичок у роботодавців в 2021 році. Аналіз проводила компанія Burning Glass. Для цього аналітики зібрали дані мільйонів вакансій. Ділимося подробицями.

Розробник аналітичного ПЗ Burning Glass провів дослідження, яке визначило найзатребуваніші технічні навички в 2021 році. На першому місці у списку популярних IT-навичок опинився проджект-менеджмент.

Серед мов програмування лідирує SQL. Він обігнав Python, Java та JavaScript. Його популярність пояснюється тим, що SQL використовують для роботи з базами даних, а цього вимагають багато компаній.

Дослідження: які IT-навички були найпопулярнішими у роботодавців в 2021 році - tech, developers, news

Найпопулярніші IT-навички в 2021 році

Середня зарплата SQL-фахівця у США – $92 тис. на рік. Очікується, що вона може зрости до $122 тис. Проджект-менеджери заробляють $80 тис., але їхня зарплата теж продовжує зростати.

Експерти прогнозують, що ці навички будуть затребуваними також в 2022 році.

Що відомо про Burning Glass

Компанія Burning Glass Technologies із Бостона розробляє аналітичне програмне забезпечення. Для цього в компанії використовують найбільшу і найскладнішу у світі базу даних.

Штучний інтелект, який розробила Burning Glass, аналізує мільйони вакансій у режимі реального часу. Це допомагає роботодавцям, спеціалістам та студентам краще орієнтуватися у ситуації на ринку праці.

Нагадаємо, що зарплати в українському ІТ-секторі за 2021 рік зросли на 20-40%. Сума залежить від посади та кваліфікації працівника. Зарплата junior-фахівців зросла на 29-25%, а senior-фахівців – на 30-40%. Якщо на початку року senior-фахівці могли заробляти $8 тис. на місяць, то у грудні їхня зарплата може коливатися від $12 тис. до $14 тис.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu