Країна, Новини, Пресрелізи, Стартапи

Сервісом Liki24.com користується понад 1 млн осіб у 4 країнах світу

05 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Пандемія COVID-19 кардинально змінила поведінку споживачів: люди поступово адаптувалися до нового стилю життя в умовах невизначеності та обмежень пересування і почали більше купувати в інтернеті. Це стосується не лише онлайн-покупок харчових продуктів, побутової техніки та електроніки, а й лікарських засобів.

Інноваційна платформа Liki24.com стала рішенням низки проблем, із якими хоча б раз стикався кожен під час купівлі ліків: велика різниця в ціні на один і той самий препарат у різних аптеках і дефіцит товарів. Завдяки цифровим алгоритмам розробникам вдалося створити систему, в якій можна не тільки знайти необхідні ліки й замовити їх за найвигіднішою ціною, а ще й оформити доставку в зручні для користувача місце та час.

За рік кількість українців, які замовляють медпрепарати й товари для здоров’я через Liki24.com, зросла понад удвічі ― з 400 тис. до 850 тис. осіб, а понад 100 тис. унікальних користувачів відвідує сайти та мобільні додатки сервісу щодня.

«Майже 4% інтернет-користувачів уводять у пошуковику Google назву препарату зі словом «терміново». Досить часто ліки потрібні «тут і зараз», іноді вночі, тому цілодобова експрес-доставка стала одним із пріоритетів компанії у 2021 році», ― зазначив співзасновник і СЕО Liki24.com Антон Авринський.

Після ретельного тестування експрес-доставки за 30 хвилин у Києві, цьогоріч восени ця опція стала доступною також для жителів Одеси, Львова, Дніпра, Харкова, Білої Церкви та Івано-Франківська. За статистикою Liki24.com, українці найчастіше користуються експрес-доставкою при появі симптомів застуди, коли замовляють жарознижувальні препарати. Сервіс також часто стає в пригоді мамам, які не мають змоги вийти в аптеку, але котрим терміново потрібні ліки й харчування для дитини.

Сервісом Liki24.com користується понад 1 млн осіб у 4 країнах світу - startups, press-release, news, country

Замовити послугу експрес-доставки можна на сайті або в мобільному додатку Liki24.com. Застосунок для iOS та Android зробив процес пошуку, замовлення й доставки зручнішим, а також став ще однією відповіддю на зміну споживчих звичок.

До того ж на платформі Liki24.com можна проконсультуватися у кваліфікованого фармацевта щодо дозування та правил приймання ліків. Безкоштовні онлайн-консультації було запущено у вересні 2021 року і за три місяці цією можливістю скористалися тисячі осіб. Фармацевти на Liki24.com допомагають визначитися із дозуванням, а також у разі потреби знайти більш доступні та ефективні аналоги лікарських засобів.

«Ще один тренд, який ми не могли залишити поза увагою: користувачі хочуть швидко та зручно отримувати не тільки якісні ліки, а й інші товари для здоров’я. Саме тому у 2021 році ми розширили асортимент доступних товарів до 70 тис. найменувань: зараз на Liki24.com можна придбати не лише лікарські засоби з 5 тис. аптек по всій Україні, а й косметику та побутові товари, зокрема з торгових мереж Eva і Watsons», ― додав Антон Авринський.

Інноваційна платформа для пошуку, порівняння цін, замовлення та доставки ліків і товарів для здоров’я активно розвивається в сусідніх країнах ― Польщі, Румунії та Угорщині, де її переваги оцінило вже майже 300 тис. користувачів. Активна експансія сервісу розпочалася в другому півріччі 2021 року, коли до компанії приєднався Тарас Потічний.

«Понад 300 тис. осіб скористалося сервісом усього за декілька місяців після його запуску в Польщі, Румунії та Угорщині ― результат говорить сам за себе. Водночас у всіх цих країнах коефіцієнт повторних покупок є надзвичайно високим. Отже, сервіс подобається людям, ним активно користуються і його радять друзям. У 2022 році ми розширимо географію Liki24.com ще на декілька країн Європи і запустимо там низку послуг, які цьогоріч чудово зарекомендували себе в Україні», ― наголосив Тарас Потічний, VP of Expansion Liki24.com.

———————————————

Liki24.com — міжнародна компанія з українським корінням, яка була заснована у 2017 році та представляє інноваційну платформу для пошуку, порівняння цін, замовлення і доставки ліків з аптек.

Liki24.com співпрацює з понад 5 тис. аптек по всій Україні, а доставка наразі можлива в 25 тис. населених пунктів, перелік яких постійно розширюється. Переваги сервісу оцінило вже понад 850 тис. українців, а щодня його сайти і мобільні додатки відвідує більше 100 тис. користувачів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu