Гроші, Інвестиції, Новини, Пресрелізи, Стартапи

Bolt оголошує про новий раунд фінансування розміром €628 млн. Оцінка компанії $8,4 млрд

11 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Перший в Європі мультидодаток  Bolt оголосив про найбільший у своїй історії раунд фінансування. Залучені інвестиції будуть спрямовані на подальше масштабування наявних продуктів компанії та прискорення переходу від особистих автомобілів до сервісів каршерінґу в містах.

Інвестиційний раунд на суму €628 млн очолили Sequoia Capital і Fidelity Management and Research Company за участю Whale Rock, Owl Rock (підрозділ Blue Owl), D1, G Squared, Tekne, Ghisallo та інших компаній. Цей раунд підвищив оцінну вартість компанії Bolt до €7,4 млрд.

Засновник і генеральний директор компанії Bolt Маркус Вілліг зазначив:

«Протягом десятиліть міста будувалися для автомобілів, а не для людей. Це призвело до перевантаженості доріг, забруднення навколишнього середовища та переобладнання громадських просторів під парковки. Ми вважаємо, що такий підхід застарів.

За останні вісім років ми створили продукти, які стали кращою і доступнішою альтернативою особистих автомобілів. Ми співпрацюємо з міськими адміністраціями, щоб допомогти людям перейти на легкий транспорт, такий як електросамокати і електровелосипеди, а також оцінити всі переваги райдшерінґу та каршерінґу. Завдяки новому тренду міські райони перетворяться на екологічні та зручні для людей простори.

Саме тому ми раді оголосити про новий ― найбільший в історії компанії ― раунд фінансування. Це допоможе нам побудувати міста майбутнього, в яких буде більше чистого повітря та зелених зон, де люди зможуть пересуватися легко, безпечно і екологічно».

Минулого місяця компанія Bolt анонсувала впровадження низки нових функцій безпеки в її найбільшій європейській мережі шерінґу електросамокатів. Це свідчить про те, що компанія є надійним партнером міських адміністрацій.

Понад 100 млн клієнтів у 45 країнах та більш ніж 400 містах Європи й Африки використовують продукти компанії Bolt. Серед них послуга замовлення поїздок через мобільний додаток, шерінґ електросамокатів, каршерінґ Bolt Drive, доставка їжі з ресторанів Bolt Food і сервіс доставки продуктів із магазинів за 15 хвилин Bolt Market.

Один із найновіших продуктів компанії ― сервіс Bolt Market ― був створений та запущений під час пандемії COVID-19 і вже співпрацює з великою кількістю магазинів у десяти країнах Європи. Завдяки новому раунду інвестицій Bolt планує розширити перелік магазинів-партнерів і значно прискорити експансію в 2022 році.

Про компанію Bolt

Bolt ― це мультидодаток, головна мета якого зробити пересування містом більш доступним, безпечним і екологічним. Послугами компанії Bolt користується понад 100 млн осіб у 45 країнах Європи й Африки (понад 400 міст). За допомогою мультидодатка надається ціла низка послуг, таких як виклик автомобілів, каршерінґ, прокат електросамокатів і електровелосипедів, а також доставка їжі та продуктів. На цей момент із компанією співпрацює понад 2,5 млн водіїв і 100 тис. кур’єрів по всьому світу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu