Новини, Технології

«Нова пошта» платитиме за товар авансом. Як активувати нову послугу

26 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

«Нова пошта» запустила послугу «Факторинг післяплати». Вона дозволяє продавцю отримати гроші ще до того, як покупець розрахується за товар у відділенні. Про це пише AIN.UA, ділиомося найцікавішим.

Зазвичай продавець отримує кошти за товар лише через 2-3 дні після замовлення. Цей час йде на відправлення, отримання посилки та банківські зарахування. З «Факторингом післяплати» гроші надійдуть одразу після відправлення поштою та без необхідності застави. Нова послуга надається фінтех-компанією НоваПей, яка входить до Групи компаній «Нова пошта».

Ось як це працює :

  1. Двічі на день NovaPay виплачує аванс за посилки, що напередодні були відправлені «Новою поштою» з післяплатою.
  2. Ви отримуєте інформацію, коли одержувач забирає посилку або відмовляється від неї.
  3. За підсумками місяця формується реєстр скасованих відправлень та нараховується комісія за послугу факторингу.
  4. Ви повинні перерахувати зайві авансові кошти за скасовані та повернуті відправлення до 10 числа наступного місяця.
  5. Щоб активувати нову послугу, потрібно підписати договір з «НоваПей» на переказ коштів та угоду на факторинг післяплати. Її вартість — 0,2% від суми авансу. Наприклад, ви відправили післяплатою товар, який коштує 1 000 грн. Щоб отримати гроші авансом, ви сплатите 0,2% від суми за факторинг, але не менше 10 грн, та 2% за переказ коштів. Тобто 22 гривні.

Однак вам можуть відмовити у договорі. Послуга доступна для компаній, які регулярно надсилають товари «Новою поштою». Також потрібно мати низький відсоток повернень та гарну історію співпраці. В компанії кажуть, що послуга дозволяє клієнтам отримувати додаткові оборотні кошти, прискорити свої бізнес-процеси та збільшити обсяги реалізації.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu