Гаджети, Новини, Пресрелізи, Технології

MTI розпочинає поставки обладнання Teltonika Networks в Україну

11 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Один з найбільших українських імпортерів і дистрибуторів техніки й високотехнологічного обладнання компанія MTI уклала контракт з провідним литовським виробником активного мережевого обладнання для професійного використання компанією Teltonika Networks.

Лінійка мережевого обладнання Teltonika Networks складається з 22 моделей найвищого класу – LTE модемів, мережевих шлюзів, маршрутизаторів, а також комутаторів для сучасних рішень у галузі IoT. Все обладнання Teltonika Networks відрізняється високою надійністю, стійкістю до стресових навантажень та захистом від зовнішніх впливів.

З 10 червня 2021 року в продуктовому портфелі MTI з’являться:

  • промислові модеми з підтримкою LTE і NB-IoT;
  • мережеві шлюзи різної конфігурації;
  • маршрутизатори з підтримкою мобільного зв’язку, а також бездротової та Ethernet технологій;
  • промислові некеровані комутатори.

«Починаючи роботу з Teltonika Networks ми звернули увагу на популярність бренду в сегменті корпоративних та індустріальних рішень, що підтримується високим професіоналізмом команди. Ця компанія надає надійні та ефективні рішення для галузей, що найбільш активно розвиваються: Smart City, Green Energy та Mobile», – зазначає Сергій Яковлєв, комерційний директор компанії MTI.

Серед ключових переваг лінійки промислових модемів Teltonika Networks – компактність, міцний алюмінієвий корпус, тривалий життєвий цикл при низькому енергоспоживанні та можливість реалізації забезпечення сумісності з мобільними технологіями LTE, 4G, 3G та 2G.

MTI розпочинає поставки обладнання Teltonika Networks в Україну - tech, press-release, news, gadzhety

Мережеві шлюзи Teltonika Networks відрізняються різноманітністю функцій і підходять як для повного переобладнання мережі, так і для інтеграції сучасного й застарілого промислового устаткування в одне ціле. Лінійка цих пристроїв відрізняється невеликими розмірами, надійністю, а також має безліч функцій безпеки програмного забезпечення, у тому числі: SMS-контроль, міжмережевий екран, Open VPN, Ipsec та інші.

Широкий спектр вбудованих апаратних інтерфейсів дозволяє використовувати промислові маршрутизатори Teltonika Networks навіть у найбільш енерговмісних промислових рішеннях, де особливо цінується швидкість і надійність. У лінійці представлені маршрутизатори на кілька SIM-карт, а також пристрої, що працюють з Wi-Fi як в режимі точки доступу, так і в режимі передачі даних одночасно.

Некеровані промислові комутатори Teltonika Networks також мають міцний алюмінієвий корпус з можливістю монтажу як на DIN-рейку, так і на поверхню. Пристрої оснащені системою PLUG-N-PLAY, мають до 5 портів Gigabit Ethernet зі швидкістю до 1000 Мбіт/с, а також широкий діапазон підтримуваних струменевих напруг (9-30 В).

«В Україні за останній рік як бізнес, так і державний сектор, дуже активно почали розвивати системи IoT та Smart City. Ми бачимо що зростає попит на такі рішення, тому включаємо в наш портфель обладнання європейського вендора, чиї виробничі потужності знаходяться в Литві. Устаткування компанії Teltonika Networks – це, в першу чергу, якість, надійність та великий спектр застосування продуктів у різних сферах технологічної індустрії», – підкреслює Сергій Яковлєв, комерційний директор MTI.

Про компанію:

Teltonika Networks – швидкозростаюча технологічна компанія, яка виробляє професійне мережеве обладнання для міжнародних ринків більш ніж 23 роки. Компанія надає широкий портфель продуктів для найскладніших областей: Індустрії 4.0, Розумного Міста та Зеленої Енергії. Всі продукти компанії виробляються і збираються на сучасному заводі в Литві, що дозволяє гарантувати високі стандарти якості. Устаткування Teltonika Networks представлено більш ніж у 132 країнах світу.

MTI hi-tech дистрибуція – один з найбільших в Україні мультивендорних імпортерів і дистриб’юторів в області hi-tech обладнання та інноваційних рішень. Представлений у 120 товарних категоріях високотехнологічного обладнання, споживчої техніки, ПЗ та хмарних сервісів. Входить в Групу компаній MTI group. Веде діяльність з 1991 року.

Компанія працює за прямими контрактами з більш ніж 80 світовими виробниками в області високих технологій.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu