Маркетинг, Новини, Топ

500 найдорожчих брендів світу

28 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Apple посіла перше місце у рейтингу 500 найкращих брендів за 2022 рік. Агенція Brand Finance представила свіжий рейтинг 500 найдорожчих брендів світу. 

За інформацією аналітиків, за рік Apple виросла на 35% – до $355 млрд.

Друге місце займає Amazon – $350 млрд, а третє – Google ($263 млрд). Обидві компанії протягом року зросли на 38%. До першої п’ятірки також увійшли Microsoft ($184 млрд) та Walmart ($112 млрд).
TikTok, який потрапив до рейтингу вперше, назвали найшвидшою компанією у світі та революціонером у медіа. За рік TikTok виріс на 215% – з $18,7 млрд. до $59 млрд. У рейтингу компанія посіла 18-е місце.

500 найдорожчих брендів світу - home-top, news, online-marketing

Топ-25 найдорожчих брендів Global 500

 

За інформацією Brand Finance, сфера технологій – лідер із капіталізації брендів. До рейтингу потрапили 50 технологічних компаній. Найуспішніші серед них – Apple, Microsoft та Samsung Group.
Рітейл, який посів друге місце, під час пандемії зріс на 46%. Його капіталізація – понад $1 трлн. На третьому місці – фармацевтика. Капіталізація цієї галузі зросла на 94%, до 54,0 млрд.

Пандемія дуже вплинула на дві галузі. Якщо фармацевтика стала найшвидшою через виробництво вакцин, то туризм тільки відновлюється. У рейтингу туристична сфера піднялася з 15-го на 9-е місце.
Найбільш економічно сильні країни – США та Китай. Там зосереджено дві третини всіх світових брендів.
Крім TikTok, найбільш швидко зростаючими назвали ще два медіабренди: Snapchat (виріс 184%, до $6,6 млрд) і південнокорейський інтернет-бренд Kakao (виріс на 161%, до $4,7 млрд).

Стрімінгові послуги теж зростають. До рейтингу потрапили:

  • Disney (виріс на 11%, до $57 млрд);
  • Netflix (18% – до $29,4 млрд);
  • YouTube (38% – до $23,9 млрд);
  • Spotify (13% – до $6,3 млрд).

Брендом, який найшвидше падає, став Warner Bros. Його вартість впала на 33%, до $6,8 млрд. Таке падіння пов’язують із тим, що традиційні медіа стають все менш популярними. Наразі лідирують інтернет-медіа.

Окремо Brand Finance виділяє найсильніші бренди. Другий рік поспіль перша сходинка за WeChat, далі йдуть Coca-Cola, Google, YouTube та NAVER (найпопулярніша пошукова система в Південній Кореї). Бренд, який частіше всього називають “крутим” у різних країнах світу — Porsche.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu